Клаус дивитись онлайн

Klaus
8.2
 • Рік виходу: 2019 / 1 год 36 хв / 6+
 • Жанр: сімейний, фентезі, пригоди, комедія
 • Країна: Іспанія
 • Режисер: Sergio Pablos
 • В ролях: Рашіда Джонс, Джоан К'юсак, Дж.К. Сіммонс, Джейсон Шварцман, Уїлл Сассо, Sergio Pablos, Mila Brener, Teddy Blum, Julian Zane, Emma Shannon
В центрі картини історія про головного героя Джаспера, батько якого володіє величезною поштовою імперією. Оскільки син трохи лінивий, тато вирішує заслати його на край світу в поштове відділення, аби він став хоч краплю самостійним. Новоприбулий поштовий працівник поринає в справжню атмосферу зла та ненависті між сусідніми народами. Чи зможе він допомогти цим нещасним людям?
Дивитись трейлер.
(1 гол.)

Мультфільм Клаус (2019) дивитись онлайн українською:

Джаспер - звичайний, дуже лінивий молодий чоловік, з якого батько, власник величезного поштового бізнесу, намагається виховати щось більш-менш путнє. Люблячий тато висилає рідного сина за тисячі кілометрів, реально на край світу, аби юнак навчився самостійного життя та ставить перед ним нереальну задачу – зробити листовий оборот не менше 6000. Але як в місці, де вже сто років ніхто не використовує пошту можна виконати такий нереальний план? Прибувши на місце призначення, хлопець м’яко кажучи був здивований. Розвалене поштове відділення, в якому залишись лише миші та павуки не обіцяло нічого доброго. В той же день довідується - два сусідні народи ворогують один із одним. Ще не так давно ці агресивно налаштовані один проти одного мешканці були справжніми порядними сусідами, до яких завжди звертались за допомогою, та що трапилось, яка причина теперішньої ненависті? При черговій доставці листа, хлопчина знайомиться з таємничим мешканцем лісу, котрий має неймовірний дар – виготовляти справжні різдвяні іграшки для дітей. Та знайти спільну мову з цим дивакуватим старцем виявляється досить непросто, майже неможливо. Здається головний герой здогадується, яким чином врятувати співіснування двох народностей. Дивитись новий мультфільм компанії Нетфлікс Клаус (2019) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий