Лео дивитись онлайн

Leo
7.1
 • Рік виходу: 2023 / 1 год 42 хв / 8+
 • Жанр: комедія, сімейний
 • Країна: Австралія, США
 • Режисер: Роберт Маріанетті, Роберт Сміґел, David Wachtenheim
 • В ролях: Адам Сендлер, Біл Барр, Сесілі Стронґ, Джейсон Александер, Роб Шнайдер, Allison Strong, Jo Koy, Саді Сендлер, Санні Сендлер, Coulter Ibanez, Bryant Tardy, Corey J, Ethan Smigel
Веселі і цікаві пригоди старої ящірки на ім’я Лео та його вірного друга черепахи, котрі майже століття проживають в одному тераріумі на території місцевої школи. Одного разу головний герой випадково розбовтує свою найпотаємнішу таємницю учням, тепер йому ніде сховатися і він сподівається лиш на чесне слово дітей, котрі обіцяли не видати нікому його секрету.
Дивитись трейлер.
(3 гол.)

Мультфільм Лео (2023) дивитись онлайн українською:

Справжня історія дружби між двома головними героями, стареньким ящером Лео та його найвідданішим другом – черепахою. Все життя вони прожили вдвох в одному тераріумі в класі початкової місцевої школи. Щодня маючи змогу спостерігати за навчанням дітей, уроками, батьківськими зборами, перервами, літніми та зимовими канікулами, сварками між учнями та повчаннями викладачів – все це щоденно проходило повз очі головних героїв. Важливо те, що обом вже далеко за 70 років. Але жодна душа за весь цей час не дізналася їх істинну таємницю, котру персонажі так ретельно ховали протягом всього свого існування тут. Насправді це не звичайні тварини, у них є невеличкий дар – вони розуміють та знають нашу мову, відповідно можуть на ній і розмовляти. Ви уявляєте, що буде коли про це хтось дізнається? Та напевно через свій достатньо поважний вік, одного разу герої випадково стають пійманими просто на місці злочині. Тепер їх таємницю знають учні. А величезний життєвий досвід Лео дає йому унікальну можливість повчати та давати актуальні поради п’ятикласникам. Невже за все своє життя такий унікальний та особливий екземпляр ящірки так ні разу і не побуває на волі, не відчує себе воістину вільним? Покаже лише час. Дивитись новий мультфільм компанії Нетфлікс Лео (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий