Головна » Мультфільми Netflix українською » Метелик Патрік: На крилах мрії / Butterfly Tale

Метелик Патрік: На крилах мрії дивитись онлайн

Butterfly Tale
6.1
 • Рік виходу: 2023 / 1 год 22 хв / 8+
 • Жанр: комедія, сімейний
 • Країна: Канада, Німеччина
 • Режисер: Sophie Roy
 • В ролях: Татяна Маслані, Мена Массуд, Трістан Д. Лалла, Val Mervis, Nagmeh Alaei, Stéphanie Breton, Nick Julius Schuck
Перед справжніми цілями не існує жодних перешкод. Головний герой мультфільму, крихітний метелик на ім’я Патрік. Але він дещо інакший. З самого дитинства у нього лише одне крильце, та саме це робить його особливим в кругу справжніх друзів. Залучившись їх підтримкою, власною завзятістю і бажанням намагається об’єднати все можливе аби здійснити мрію всього життя – навчитись літати.
Дивитись трейлер.
(1 гол.)

Мультфільм Метелик Патрік: На крилах мрії (2023) дивитись онлайн українською:

Крихітний метелик на прізвисько Патрік з самого дитинства відрізнявся від інших. Одне маленьке крильце було недостатньо розвинене та не давало малюку повноцінної можливості спокійно літати та пурхати у небі, як наприклад, усі його близькі приятелі. Поки комашки були маленькі, це не викликало у нього почуття неповноцінності, адже всі малята гралися на землі. Коли ж прийшов час злітати – йому ніяк не вдавалося. Але за допомоги своїх найкращих друзів, в Патріка виникла можливість здійснити найголовнішу мрію свого життя – полетіти у далеку подорож. Хлопчик завжди хотів побачити чим живуть інакші істоти в далеких теплих краях. Оскільки він дуже начитаний, розумний та кмітливий, об’єднавшись з товаришами одразу починають експериментувати різноманітними матеріалами та намагаються створити штучне крило. Зрештою серед нескінченної кількості невдалих винаходів друзі створюють те, що справді може дати шанс метелику злетіти. Саме на цьому моменті пригоди знайомих лише починаються, невдовзі після зльоту вони стикаються із непередбачуваними проблемами. Чуттєва кінокартина наповнена атмосферою справжньої дружби, підтримки та віри. Пориньте у фантастичну пригоду головних героїв. Дивитись новий мультфільм компанії Нетфлікс Метелик Патрік: На крилах мрії (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий