Головна » Мультфільми Netflix українською » Південний Парк (Не призначено для дітей) / South Park (Not Suitable for Children)

Південний Парк (Не призначено для дітей) дивитись онлайн

South Park (Not Suitable for Children)
7.3
 • Рік виходу: 2023 / 46 хв / 18+
 • Жанр: комедія, тв-фільм
 • Країна: США
 • Режисер: Трей Паркер
 • В ролях: Трей Паркер, Метт Стоун, Ейпріл Стюарт, Сонні Дей, Джессі Томас, Кріс Борковець, Betty Boogie Parker, Cleopatra Stone, Jacob Grahame-Smith, Lucas Alvarado
Улюблена мільйонами історія про групу друзів нарешті має своє продовження. В центрі кінокартини шокуюча новина про одного із вчителів місцевої школи. Виявляється, такий на вигляд сором’язливий та тихий викладач має свою особисту сторінку на досить незвичному сайті. Дізнавшись про це студенти та інші викладачі тепер зовсім по-іншому стали відноситись до героя. Але чи виправдано?
Дивитись трейлер.
(1 гол.)

Мультфільм Південний Парк (Не призначено для дітей) (2023) дивитись онлайн українською:

В самому центрі кінокартини улюблена для мільйонів шанувальників по всьому світу історія про групку друзів місцевої школи. Та в даному випадку центральне місце в картині посідають не вони, а звичайний вчитель із локального навчального закладу. Та що могло б звичного викладача зробити справжньою зіркою не лише серед учнів та професійного колективу школи, а й далеко поза межами? Якраз таку історію й розказує дана кінокартина. Такий простий на перший погляд, замкнений у собі, спокійний та тихий викладач, має особисту сторінку на незвичайному сайті для дорослих. Але одне діло слідкувати за відомими акторами цього напрямку, а зовсім інше діло – створити власний профіль та викладати свої фото і відео на ресурс. Ця новина кинула в жах всіх, хто особисто знав вчителя. Ну і яка тепер може бути мова про його подальше викладання у закладі? Чи може керівництво школи на цю новину просто закриє очі? Один із учнів, головний герой на ім’я Ренді Марш вирішує особисто дослідити цю загадкову та таємничу історію власного вчителя та вивести його на чисту воду. Чи зможе молодий учень проникнути в довіру до чоловіка та викрити його істинні наміри? Пориньте в дійсно захоплюючу атмосферу разом з центральними персонажами. Дивитись новий мультфільм компанії Нетфлікс Південний Парк (Не призначено для дітей) (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий