Головна » Мультфільми Netflix українською » Снупі представляє: з поверненням, Франкліне / Snoopy Presents: Welcome Home, Franklin

Снупі представляє: з поверненням, Франкліне дивитись онлайн

Snoopy Presents: Welcome Home, Franklin
7.3
 • Рік виходу: 2024 / 39 хв / 4+
 • Жанр: мультфільм
 • Країна: США
 • Режисер: Реймонд С. Персі
 • В ролях: Калеб Беллаванс, Ізабелла Лео, Лексі Перрі, Аріанна МакДональд, Кеш Мартін
Юний герой, через роботу свого батька, вимушений постійно змінювати місце свого проживання. Побувавши в досить різноманітних місцях, він ніде по-справжньому не відчував себе щасливим. На території останнього перебування хлопчик навіть зміг завести собі нових друзів, з якими разом готується прийняти участь в місцевому змаганні. Та чи вдасться йому отримати омріяну перемогу й загальне визнання?
Дивитись трейлер.
(2 гол.)

Мультфільм Снупі представляє: з поверненням, Франкліне (2024) дивитись онлайн українською:

В центрі історії життя юного хлопчика, котрий цілком звик до такого постійно змінного буття, оскільки через роботу рідного батька, родина вимушена повсякчас змінювати локацію їхнього перебування, переїжджаючи з місця на місце. Вже втягнувшись в постійно змінний ритм сімейного існування, герой, який побував у по-справжньому величезному кількості різноманітних міст, ніде не відчував себе воістину щасливим. Нещодавно сім’я головного героя переїхала до маленького, затишного американського містечка, де юнаку навіть вдалось в перший же час перебування в новому місці завести собі кілька нових друзів. Тепер разом із своїми новими товаришами, герої готуються прийняти участь в одному місцевому змаганні, котре невдовзі має відбутися. Поринувши з головою у цей захоплюючий процес підготовки до майбутнього дійства, хлопець нарешті знайшов собі цікаве хобі, котре хоч трохи розрядило його буденну обстановку. Записавшись в список майбутніх учасників даних перегонів, хлопчина налаштований тільки на омріяну перемогу. Але чи вдасться героєві досягнути своєї омріяної цілі, залишається лише чекати. Разом зі своїм партнером на ім’я Чарлі хлопці готові йти тільки до переможного кінця. Дивитись новий мультфільм компанії Нетфлікс Снупі представляє: з поверненням, Франкліне (2024) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий