Головна » Фільми Нетфлікс українською » Агенція розбитих сердець / The Heartbreak Agency / Die Liebeskümmerer

Агенція розбитих сердець дивитись онлайн

The Heartbreak Agency / Die Liebeskümmerer
5.1
 • Рік виходу: 2024 / 94 хв / 16+
 • Жанр: мелодрама, комедія
 • Країна: Німеччина
 • Режисер: Ширел Пеледж
 • В ролях: Розалія Томас, Лоуренс Рапп, Якоб Шрейер, Джеррі Гоффманн, Денис Мабайе, Маргарет Тізель, Езгюр Караденіз, Араш Маранді
Відомий журналіст переживає досить складний період у своїх відносинах. Доля змушує його звернутися по допомогу до психолога. Вперше головний герой сам стає клієнтом, і займає роль допитуваного об’єкта. Але чого лише не зробиш заради написання чергової зухвалої статті. Неочікувано для самого себе чоловік відчуває справжні щирі почуття до свого наставника. Чи матиме наслідки для героя ця секунда слабкість?
Дивитись трейлер.
(1 гол.)

Фільм Агенція розбитих сердець (2024) дивитись онлайн українською:

Завдяки своїй телевізійній професії журналіста головний герой постійно веде справи з різноманітними людьми. Бере інтерв’ю у абсолютно несхожих між собою верств населення, має унікальний підхід до кожного із них. Раптово доля вирішує кардинально змінити такий звичний для нього стан справ. Чоловік особисто опиняється на місці допитуваного, оскільки стає підопічним у дуже відомого в місті терапевта. Чого не зробиш заради написання якісної статті. Видаючи себе за зрадженого та покинутого юнака, іде на цей обман лиш задля того, аби якісно виконати свою роботу газетника. Далі погоджується пройти, повністю не відому раніше, терапію для молодих, кому розбили серце. Навіть не задумуючись про те, які наслідки вона матиме для нього. Досить цинічний, в усьому перебірливий та скептичний юнак потрапляє в справжній капкан почуттів. Бо на самому першому сеансі починає відчувати такі незвичні для себе минулого почуття. Але чи справді персонаж переживає те, що йому здається на перший погляд, можливо він сам потрапив в психологічну пастку лікаря? Відкривши свою душу – він постає обеззброєним і залишається тільки сподіватися, що взаємна симпатія, котру бачить хлопець – не лише витвір його уяви. Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Агенція розбитих сердець (2024) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий