Головна » Фільми Нетфлікс українською » Американська зірка / American Star

Американська зірка дивитись онлайн

American Star
5.5
 • Рік виходу: 2024 / 1 год 47 хв / 16+
 • Жанр: трилер, детектив, драма
 • Країна: США
 • Режисер: Гонсало Лопес-Гальєго
 • В ролях: Ян МакШейн, Нора Арнезедер, Oscar Coleman, Pedro Alberto Galindo, Diana Lazarova, Krasimir Krasimirov, Andrés Gertrúdix
В центрі кінокартини відомий найманий вбивця, котрий вирішує здійснити свою останню справу. Отримавши необхідну інформацію на жертву, відправляється на острів для виконання замовлення. Але під час роботи знайомиться з приємною жінкою, котра кардинально змінює його такий ідеальний план. Що саме має на меті загадкова жінка, невже вона справді хоче допомогти герою чи це лише її прикриття?
Дивитись трейлер.
(2 гол.)

Фільм Американська зірка (2024) дивитись онлайн українською:

Головний герой, в минулому відомий кілер та найманий вбивця знаходиться на завершальній стадії своєї кар’єри. Вирішує завершити свою останню справу та вийти на законний відпочинок. Після отримання всього досьє на майбутню жертву – одразу приступає до виконання завдання. Відправившись на раніше оговорений острів, нападник готує все необхідне для якнайшвидшої ліквідації жертви. Та щось іде не по плану. Гість, котрий мав вже давно прибути на зазначену точку ніяк не з’являється. Замість того аби повернутися назад, вбивця самостійно приймає рішення залишитись на острові та планує подальші варіанти подій. Несподівано в одному з кафе знайомиться з загадковою жінкою, котра одразу окутує його в павутину своїх почуттів та жіночого шарму. Невже вона намагається збити його із шляху? Через деякий час герой починає здогадуватись, що жінка зовсім не та, за кого себе видає, і насправді знає набагато більше ніж говорить. Чоловік старається розговорити дівчину та доходить до висновку, що вона особисто може знати жертву. Але чи має це якийсь зв’язок із справою чи це звичайний збіг долі? Здається чолов’яга особисто ступив на шлях дуже ризикованої та небезпечної гри. Чим закінчиться це змагання за виживання? Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Американська зірка (2024) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий