Головна » Фільми Нетфлікс українською » Бок Сун має померти / Kill Boksoon

Бок Сун має померти дивитись онлайн

Kill Boksoon
6.6
 • Рік виходу: 2023 / 2 год 17 хв / 16+
 • Жанр: екшн, трилер, пригоди, кримінальний
 • Країна: Південна Корея
 • Режисер: Sung-hyun Byun
 • В ролях: Лі Дже Ук, Чон До Йон, Есом, Кім Сі А, Хван Джон Мін, Соль Кьон Ку, Ку Кьо Хван, Фагім Фазлі, Кім Сон О, Лі Йон
Історія життя справжньої відомої найманої жінки-вбивці, котра заради професійної кар’єри пожертвувала своїм сімейним життям, а саме відносинами із рідною донькою, котра все далі віддаляється від матері. Жінка всіма силами намагається урівняти чашу вагів між роботою та сім’єю. Але кримінальна кар’єра вижимає все. Головна героїня має зробити справжній вибір, котрий змінить її життя.
Дивитись трейлер.
(1 гол.)

Фільм Бок Сун має померти (2023) дивитись онлайн українською:

В центрі кінокартини головна героїня на ім’я Бок Сун – справжня професіоналка своєї справи. Та робота жінки досить унікальна, цілком прихована та небезпечна, вона працює найманою вбивцею вже багато років, має ідеальне досьє, чисто виконані всі попередні замовлення, користується найвищим рівнем довіри у замовників та без зайвих питань доводить справу до кінця. На жаль, така успішна жінка-вбивця має повний провал у сімейному житті. Вона – матір-одиначка, котра намагається зі всіх сил поєднати таємну, ризиковану, навіть смертельну роботу із сімейним благополуччям своєї доньки, котра навіть не здогадується про можливу галузь діяльності своєї матері. Аби вберегти свою дитину від кримінального світу, Бок Сун вимушена постійно брехати та обманювати свою дочку про власне кар’єрну сферу життя. Але останнім часом центральна героїня розуміє, що ніколи не була так віддалена від рідної кровиночки як зараз. Треба прийняти надзвичайно важливе рішення в своєму житті та обрати, що для неї воістину дорожче – вбивча кар’єра чи родинний затишок і майбутнє існування дитини. Зможе мати зробити правильний вибір розуміючи - інший відійде на другий план назавжди? Покаже лише час. Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Бок Сун має померти (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий