Головна » Фільми Нетфлікс українською » Будка поцілунків 3 / The Kissing Booth 3

Будка поцілунків 3 дивитись онлайн

The Kissing Booth 3
4.8
 • Рік виходу: 2021 / 1 год 52 хв / 12+
 • Жанр: комедія, романтичний
 • Країна: Велика Британія, США
 • Режисер: Вінс Марселло
 • В ролях: Джої Кінґ, Джоел Кортні, Джейкоб Елорді, Моллі Рінґволд, Taylor Zakhar, Мейзі Річардсон-Селлерс, Меґанні Янґ, Стефен Дженнінґс
Перед головною героїнею кінокартини Ель Еванс знову стоїть важливий вибір, котрий вирішить її майбутнє життя. Пройшовши іспити в коледжах дівчина має обрати єдиний для свого подальшого навчання. В одному навчається її коханий хлопець Ной, в іншому – найкращий друг дитинства Лі. Чи зможе героїня зробити правильний вибір, опираючись на власні інтереси?
Дивитись трейлер.
(1 гол.)

Фільм Будка поцілунків 3 (2021) дивитись онлайн українською:

Головна героїня молодіжної кінокартини Ель Еванс знову стоїть на порозі прийняття важливого рішення, котре може вплинути на власне майбутнє життя. Отримавши результати вступних іспитів до коледжу, юна леді вирішує куди має намір поступити. В один університет планує іти її найкращий друг Лі Фінн. В іншому – навчається коханий хлопець. Від цього вибору багато чого залежить у майбутньому професійному та особистому житті. Поринувши з головою в павутину цих проблем, котрі оповили її останнім часом, в її житті з’являється досить радісна можливість провести літо в кругу найближчих людей. Можливо саме там вона зможе зробити правильний вибір. Батьки Ноя, молодого чоловіка дівчини, мають намір продати свій маленький будиночок на березі моря, де Ель майже все дитинство провела із Лі. Скориставшись останнім шансом відпочити в місці дитинства герої відправляються туди. Прибувши на місце призначення персонажі по істинному відпочивають, вдихнувши ковток свіжого життєдайного повітря у свої легені. Чи вдасться центральній героїні вірно розпорядитись дорогоцінним часом? Пориньте в справжню атмосферу юності, безтурботності та закоханості разом з головними героями кінофільму. Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Будка поцілунків 3 (2021) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий