Чиста гра дивитись онлайн

Fair Play
6.4
 • Рік виходу: 2023 / 1 год 53 хв / 16+
 • Жанр: драма, трилер, романтичний, детектив
 • Країна: США
 • Режисер: Хлоя Домонт
 • В ролях: Фібі Дайневор, Олден Еренрайк, Едді Марсан, Річ Соммер, Себастьян де Соуса, Sia Alipour, Yacine Ramoul, Brandon Bassir, Джеймі Вілкс
Головні герої кінокартини усіма можливими способами намагаються приховати свої любовні відносини перед співробітниками своєї компанії, адже особистісні стосунки в даній фірмі між колегами категорично заборонені. Невдовзі один герой отримує неочікуване підвищення, чим ставить під питання майбутнє сімейне життя із своїм обранцем. Що важливіше – кар’єра чи подружнє життя?
Дивитись трейлер.
(1 гол.)

Фільм Чиста гра (2023) дивитись онлайн українською:

В самому центрі кінокартини загадкові стосунки між двома колегами однієї досить відомої організації. Головні герої, чоловік Люк та дівчина Емілі, всіма можливими засобами та різноманітними способами намагаються приховати свої любовні відносини перед іншими співробітниками, оскільки ця тема на фірмі, де працюють обоє основних персонажів, категорично заборонена та ставить під питання власне майбутнє працевлаштування тут. Та почуття взяли гору, тому жінка окремо дістається на роботу на таксі, а хлопець може їхати на власному автомобілі, на обід пара ходить окремо і в різний час, аби не було й найменшого шансу в тому, щоб їх запідозрити в брехні. Невже це буде тривати вічно? Одного разу в компанії несподівано звільняється найприбутковіший менеджер, та вакансія може бути отримана одним із центральних персонажів, та хто із них обох дійсно заслужив це почесне місце? Влада, майбутні великі гроші та запекле змагання за єдине місце перетворила дійсно зразкову, люблячу, закохану, вірну пару в істинних ворогів. Чим завершиться дана реальна боротьба за робоче визнання між коханими людьми, можливо хтось із них все-таки поступиться іншому? Та вирішувати вже точно не їм. Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Чиста гра (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий