ЧОН_І дивитись онлайн

JUNG_E
5.4
 • Рік виходу: 2023 / 1 год 38 хв / 16+
 • Жанр: екшн, пригоди, драма, фантастика
 • Країна: Південна Корея
 • Режисер: Йон Сан-хо
 • В ролях: Lee Dong-Hee, Lee Ga-Kyung, Woo-Yeol Han, Хен-Чжу Кім, Ji-won Uhm, Yun Ki-Chang, Sun-hyuk Kim, Kyung-soo Yu, So-yi Park
Історія не надто далекого майбутнього, коли життя на нашій рідній планеті стає неможливим, через постійні забруднення та катастрофи, до яких привела бездіяльність людей. Зараз суспільство має виживати на спеціальних космічних станціях. Та навіть тут люди знайшли причину для війни. Чи вдасться мешканцям знайти спільну мову заради виживання всього людства?
Дивитись трейлер.
(3 гол.)

Фільм ЧОН_І (2023) дивитись онлайн українською:

В центрі сюжету фантастичної кінокартини життя звичайних людей, котрі зараз вимушені перебувати на спеціально збудованих космічних станціях. А причиною тому стали некеровані кліматичні зміни на території всієї планети, до яких в принципі призвела повна бездіяльність та безвідповідальне ставлення людини до природних ресурсів, якими нас одарувала Земля. По власній вині людство вимушене переживати одні з найскладніших часів, не знаючи, що буде завтра. В додачу до всього постійні сварки та чвари між мешканцями станцій призвели до того, що почалась чи не справжня війна в космосі. Задля того, аби вберегти представників людського виду, вчені об’єдналися та намагаються створити істинного героя, котрий зможе протистояти зграї агресивно налаштованих людей. Адже бездіяльність в даному випадку приведе до повного занепаду людської цивілізації, котра і так вимушено перебуває на чужій космічній території. Чи зможуть вчені вчасно відтворити цей запланований винахід та подарувати йому життя в цій запеклій битві людей? Все покаже лише час. Пориньте в дійсно захоплюючу та незвичайну космічну подорож разом з головними героями та пізнайте справжню ціну боротьби за власне існування людства. Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс ЧОН_І (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий