Дика річка дивитись онлайн

The River Wild
5.4
 • Рік виходу: 2023 / 1 год 31 хв / 16+
 • Жанр: трилер, пригоди, детектив
 • Країна: США
 • Режисер: Ben Ketai
 • В ролях: Адам Броді, Courtney Chen, Eve Connolly, Метт Девере, Таран Кіллем, Лейтон Містер, Olivia Swann, Ніколас Віттман
В центрі сюжету історія рідних брата та сестри, які разом із найліпшими друзями відправляються на відпочинок до лісу. Вся родина захоплюється водними видами спорту, тому діти не стали виключенням. Брат та сестра розпочинають заплив по гірській річці. Але щось іде не за планом і їх подорож обривається ледве розпочавшись. Що ж сталося насправді та хто за цим стоїть?
Дивитись трейлер.
(1 гол.)

Фільм Дика річка (2023) дивитись онлайн українською:

Рідні брат з сестрою вирішують поїхати в недалекий відпочинок разом зі своїми найкращими друзями. Прибувши в зону відпочинку родичі вирішують відправитись на водний заплив – рафтинг. Це достатньо небезпечний та ризикований вид спорту, котрий полягає в швидкісному сплаву гірською річкою на надувному човні. Родичі досить давно займаються цим видом плавання, тому їм немає за що переживати. Але несподівано для них подорож перетворюється на справжнє пекло. Різкі гірські повороти, схили та пороги приносять команді чимало перешкод для подальшого безпечного руху. Друзі починають помітно нервувати та заходитись панічними настроями. Кожен їх наступний крок має бути максимально виваженим і точним. Їх команда складається з досить незвичних осіб, адже посередині подорожі друзі починають розкривати своє справжнє внутрішнє «я» перед усіма іншими героями. Та не звертаючи на це уваги центральні персонажі у обличчі брата та сестри, з останніх сил намагаються об’єднати таких різних людей в одну команду задля загального порятунку. Та чи вдасться родині в прямому та переносному сенсі вийти сухими із води? Пориньте в справжню атмосферу ризику, адреналіну та небезпеки разом з головними героями. Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Дика річка (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий