Головна » Фільми Нетфлікс українською » Ейнштейн і бомба / Einstein and the Bomb

Ейнштейн і бомба дивитись онлайн

Einstein and the Bomb
6.3
 • Рік виходу: 2024 / 76 хв / 12+
 • Жанр: документальний, історія
 • Країна: Велика Британія
 • Режисер: Ентоні Філіпсон
 • В ролях: Ейдан МакАрдл, Ендрю Хавілл, Альберт Ейнштейн, Лео Асідзава, Гелена Вестерман, Джеймс Мусгрейв, Рейчел Беррі, Саймон Хайнс
Після втечі з нацистської Німеччини, Альберт Ейнштейн продовжив свою наукову діяльність вже у Сполучених Штатах Америки. Документальна драма включає в себе архівні матеріали з реконструйованим голосом самого вченого, який витримав численні випробування. Розкриваються нові сторінки життя генія та його внески у науку та світову політику.
Дивитись трейлер.
(2 гол.)

Фільм Ейнштейн і бомба (2024) дивитись онлайн українською:

Після того, як видатний вчений Альберт Ейнштейн втік з нацистської Німеччини, його життя продовжилося вже на территорії Сполучених Штатів Америки, де він знайшов для себе нову домівку. Документальна драма розкриває події, які сталися після цього моменту, представляючи архівні кадри і навіть звучання його власного голосу, яке вдалося реконструювати. Альберт продовжував свою наукову роботу в умовах зовсім іншого життя, роблячи важливі внески в теорію відносності та квантової механіки. Невпинно стикаючись з викликами еміграції та адаптації до нової культури, вчений також виступав у світових справах, підтримуючи вільне мислення та права людини у всьому світі. За своє життя, яке пройшло далеко від рідної батьківщини він пережив багато випробувань та втрат, проте його розум і пам'ять будуть невмирущими. Запропонований глядачу проект привертає увагу до складних сторінок історії великого вченого, розкриваючи його внесок у політичні та наукові процеси того часу, а також демонструючи серьйозний вплив на світову спільноту та розвиток наукової думки в цілому. Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Ейнштейн і бомба (2024) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий