Головна » Фільми Нетфлікс українською » Хлопці у човні / The Boys in the Boat

Хлопці у човні дивитись онлайн

The Boys in the Boat
7.0
 • Рік виходу: 2023 / 2 год 3 хв / 12+
 • Жанр: біографія, драма, спорт, історичний
 • Країна: США
 • Режисер: Джордж Клуні
 • В ролях: Джоел Еджертон, Каллум Тернер, Пітер Ґіннесс, Sam Strike, Thomas Elms, Jack Mulhern, Luke Slattery, Bruce Herbelin-Earle, Wil Coban, Tom Varey
Фільм переносить нас в далекі 1930-ті роки. Унікальну можливість дарує доля звичайним студентам Вашингтонського університету. Прості хлопці отримують незвичний шанс прийняти участь не просто в змаганнях, а справжніх Олімпійських іграх. Зібравши всю свою волю в кулак вони створюють справжню команду професіоналів та досягають мети, про яку можна лише мріяти.
Дивитись трейлер.
(1 гол.)

Фільм Хлопці у човні (2023) дивитись онлайн українською:

Неймовірна картина перенесе вас в тяжкі та непрості 1930-ті роки. Часи, коли люди з останніх сил намагалися вижити та дати своїм дітям хоч якусь надію на майбутнє. Період важкої праці, суцільної несправедливості, жорстокості та тиранії дарує нам світлий промінчик захоплюючої історії про студентів з Вашингтонського університету, котрим життя подарувало шанс довести свою могутність та значимість. Оскільки студенти та їх родичі були переважно з найбідніших шарів суспільства, не скористатися такою можливістю було просто гріх. Юнаки прикладають всі свої сили та вміння задля досягнення спільної мети. Картина дарує нам можливість особисто побувати присутнім на справжніх Олімпійських іграх 1936 року в Берліні. Майбутній успіх всієї команди, насамперед, залежить від внутрішніх настроїв самих гравців, тому вони приділяють цьому найбільшу увагу. Їхня група – суцільний єдиний механізм, котрий чітко та якісно виконує свою роботу. Побажаємо їм успіху, оскільки змагатись доведеться зі справжніми професіоналами своє справи, іншими сильними командами гребців. Але чи завжди маса та фізична сила може перемогти духовні настрої та жагу до перемоги звичайних людей. Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Хлопці у човні (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий