Головна » Фільми Нетфлікс українською » Космічні сміттярі / Space Sweepers

Космічні сміттярі дивитись онлайн

Space Sweepers
6.6
 • Рік виходу: 2021 / 2 год 16 хв / 16+
 • Жанр: екшн, пригоди, драма, фентезі, фантастика
 • Країна: Південна Корея
 • Режисер: Sung-hee Jo
 • В ролях: Joong-ki Song, Tae-ri Kim, Sun-gyu Jin, Hae-jin Yoo, Річард Армітейдж, Ye-Rin Park, Mu-Yeol Kim, Ji-Yeol Oh, Hyang-gi Kim, Nas Brown
Історія не такого вже й далекого майбутнього на планеті Земля, 2092 рік. Через постійні глобальні забруднення планети шкідливими викидами та сміттям від людської життєдіяльності Земля, котра була справжнім домом для мільярдів людей більше не придатна для заселення. Вчені намагаються дослідити та заселити інші землі. Пориньте в захоплюючу подорож з головними героями.
Дивитись трейлер.
(4 гол.)

Фільм Космічні сміттярі (2021) дивитись онлайн українською:

В центрі кінокартини справжня загроза людської життєдіяльності для нашої рідної планети Земля. Через постійні забруднення атмосфери, водойм, землі, викидів шкідливих речовин в повітря населення планети самостійно призвело до того, що в 2092 році край, що давав життя мільярдам людей та незліченній кількості тварин, комах, риб, бактерій та рослин став абсолютно непридатним для майбутнього використання. Вчені із всього світу вимушені якнайшвидше досліджувати та аналізувати сусідні планети, аби мати змогу врятувати тих представників флори та фауни, котрі ще мають шанс на збереження. Теж саме стосується і кола людських мешканців. Одна відома компанія за допомогою сучасних нанотехнологій має на меті «налаштувати» необхідний клімат та умови для виживання популяції людей, тварин, рослин на території ще не надто дослідженого Марсу. На жаль, через брак досвіду, провізії та необхідних для нормальної життєдіяльності продуктів, запасів сировини, матеріалів і супутніх товарів, місця для заселення кількісно обмежені. Суспільство всіма силами намагається вибити собі місце на життєдайній планеті. Чи вдасться людству врятуватися за такий короткий період часу? Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Космічні сміттярі (2021) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий