Головна » Фільми Нетфлікс українською » Крізь моє вікно 2: Розділені морем / A través del mar / Through My Window Across the Sea

Крізь моє вікно 2: Розділені морем дивитись онлайн

A través del mar / Through My Window Across the Sea
5.4
 • Рік виходу: 2023 / 109 хв / 16+
 • Жанр: драма, мелодрама, комедія
 • Країна: Іспанія
 • Режисер: Маркаль Форес
 • В ролях: Хуліо Піна, Клара Галле, Пілар Кастро, Ерік Масіп, Хьюго Арбуес, Гільєрмо Лашерас
В сюжеті покладено історію про двох закоханих з різних кругів суспільства. Простачка Ракел, мрійлива дівчина, яка не може і дня прожити без коханого. Але вона амбітна та наполеглива, саме завдяки цим якостям вона змогла закохати в себе коханого. Арес - хлопець красень із заможної родини. Мрія багатьох дівчат зі школи. Коли настає час, Арес наважується познайомити батьків зі своєю обраницею. Батьки не бачать майбутнього у молодих, бо вони не підходять один одному, на їх думку. Рідні знайшли спосіб, як розлучити пару. Вони відправляють сина за кордон. Чи зможе ця пара вижити, та зберегти стосунки?
Дивитись трейлер.
(2 гол.)

Фільм Крізь моє вікно 2: Розділені морем (2023) дивитись онлайн українською:

Іспанська мелодрама про двох закоханих Ракел та Ареса. Ракел - дівчина, яка просто не має уявлення, як хоча б день прожити без свого коханого. Ракел дівчина яка дуже вразлива, вона довго спостерігала за Аресом. Він був просто її сусідом красенем, за яким вона таємно спостерігала та могла тільки мріяти про стосунки з ним. Вони повністю різні, але наполегливість Ракел перемогла - вона привернула увагу хлопця до себе. Задля цього вона подолала багато перешкод. Але це ніщо з порівнянням того, на що вони чекають у майбутньому. Арес спадкоємець з багатої родини, яка не хоче приймати у родину Ракел, тому що не вважають її гідною їх сина. Вони вважають Ракел мисливицею за чужими здобутками. З часом, вони все ж таки пом'якшують своє ставлення до дівчини, але і тут з'являється нове випробування для молодої пари. Арес повинен поїхати в Стокгольм, щоб пройти навчальний курс. Для ракель це розлучення дуже болюче і вона не уявляє як з цим змиритися. Арес все ж таки відлітає у місце яке обрали йому заможні батьки. З Ракел вони щодня листуються, дзвонять один одному, але їх розділяє відстань. Чи зможуть вони подолати всі перешкоди які повстають на їх шляху, чи вистачить їм розуму та сил зберегти стосунки проти яких, начебто увесь світ? Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Крізь моє вікно 2: Розділені морем (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий