Головна » Фільми Нетфлікс українською » Кудлаті перці / Бродяги / Strays

Кудлаті перці / Бродяги дивитись онлайн

Strays
6.3
 • Рік виходу: 2023 / 1 год 33 хв / 16+
 • Жанр: комедія, пригоди
 • Країна: США
 • Режисер: Джон Ґрінбаум
 • В ролях: Вілл Фаррел, Джеймі Фокс, Айла Фішер, Рендалл Парк, Вілл Форте, Бретт Гельман, Роб Ріґл, Джош Ґед, Софія Верґара
Незвичайна історія про незвичного головного героя на ім’я Реджі, котрий опиняється на вулиці. Та зустрівши своїх поплічників, котрі відкривають йому очі на справжнє життя, після якого Реджі розуміє, наскільки погано та небезпечно до нього відносились. Повний ненависті та жаги помсти персонаж має на меті відшукати та помститися своєму кривднику, чого б це йому не вартувало.
Дивитись трейлер.
(1 гол.)

Фільм Кудлаті перці / Бродяги (2023) дивитись онлайн українською:

В центрі незвичайної кінокартини просте та безтурботне існування головного героя на ім’я Реджі, котрий одного разу по вині п’яного друга опиняється сам на вулиці. Розгублений, сповнений страху та переляканий герой всіма шляхами, методами намагається повернутися додому. Через декілька днів безрезультатних спроб зустрічає на своєму бродячому шляху зграю невідомих місцевих мешканців. Саме вони розкривають всю правду та знімають пелену з очей Реджі про істинну сутність його господаря, котрий за всі ці роки спільного життя лише кричав, бив та знущався із малого. Центральний персонаж, шокований тільки-що почутою інформацією розуміє, що насправді не був нікому потрібен, а був лише реальним тягарем в житті свого старого. Розкривши очі й зрозумівши, кому насправді подарував найкращі роки свого життя, пес невдовзі стає повним ненависті, люті та жаги помсти. Тепер його головна ціль – відшукати та особисто помститися своєму кривднику, через вину якого він й опинився на дворі. Чи вдасться собаці здійснити свій план самотужки, опираючись тільки на власні навички та вміння? Пориньте в незвичну атмосферу реального собачого буття разом із основними учасниками кінофільму. Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Кудлаті перці / Бродяги (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий