Літні татусі дивитись онлайн

Old Dads
6.2
 • Рік виходу: 2023 / 1 год 44 хв / 16+
 • Жанр: комедія
 • Країна: США
 • Режисер: Біл Барр
 • В ролях: Біл Барр, Бобі Каннавале, Букем Вудбайн, Кеті Аселтон, Reign Edwards, Джекі Тон, Miles Robbins, Рейчел Гарріс
Головні герої – троє найкращий друзів, котрі товаришують із самого раннього дитинства, нарешті і самі стають батьками. Порівняно з іншими їх знайомими, ці троє вже давно засиділись в безтурботній юності та незнанні, що таке справжнє батьківство. Цього разу їм прийдеться віч-на-віч зустрітися з сучасним світом дитячих іграшок, ґаджетів та незвичайних транспортних засобів.
Дивитись трейлер.
(1 гол.)

Фільм Літні татусі (2023) дивитись онлайн українською:

В центрі кінокартини – троє дорослих чоловіків, котрі лише нещодавно пізнали справжню роль батька у сім’ї. Товаришуючи із самого раннього дитинства, вони разом пройшли юність, студентські роки, навіть разом працюють в одному бізнесі вже в дорослому житті. Три друга – Джек, Майк, Коннор одноголосно вирішують продати свою процвітаючу компанію по виробництву спортивного одягу, задля того, аби нарешті насолодитися відпочинком та вихованням дітей, поринути в справжнє батьківське життя, здійснити ранішні мрії, відвідати місця відпочинку, на які так і не вистачало раніше часу. Вилучених із продажу фірми коштів має вистачати на досить довгий термін існування для найкращих товаришів. Покупець знайшовся за досить швидкий період часу, всі папери було підписано, забрано необхідні гроші. Та невдовзі друзі починають дізнаватися, який насправді цей новий власник компанії, розуміють, що з таким стилем керування він невдовзі просто розвалить організацію, в яку троє центральних персонажів вклали стільки сил, енергії, грошей. Об’єднавшись в одну команду хлопці вирішують знайти вплив на тимчасового власника. Чи вдасться головним героям знайти вірний підхід до чоловіка, котрий немає найменшого бажання з ними контактувати? Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Літні татусі (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий