Головна » Фільми Нетфлікс українською » Маршрут до кохання / A Tourist's Guide to Love

Маршрут до кохання дивитись онлайн

A Tourist's Guide to Love
5.7
 • Рік виходу: 2023 / 1 год 34 хв / 12+
 • Жанр: пригоди, комедія, романтичний
 • Країна: США
 • Режисер: Стівен К. Цучіда
 • В ролях: Рейчел Лі Кук, Scott Ly, Бен Фельдман, Міссі Пайл, Glynn Sweet, Alexa Povah, Jacqueline Correa, Nondumiso Tembe, Morgan Dudley, Andrew Barth Feldman, Thanh Truc
Справжня історія щасливого кохання між головною героїнею Амандою та її хлопцем закінчується, навіть не розпочавшись. Чоловік ставить свою кар’єру набагато вище сімейних відносин. Аби забути весь цей жах дівчина відправляється на екскурсію в мало відому країну, де несподівано знайомиться з людиною, котра повністю змінює її життя, наповнивши його яскравими любовними барвами.
Дивитись трейлер.
(1 гол.)

Фільм Маршрут до кохання (2023) дивитись онлайн українською:

В центрі кінокартини розбита історія кохання головної героїні Аманди та хлопця, який вирішив, для нього набагато важливіше кар’єрний зріст, ніж справжнє сімейне життя. Дівчина робить звичайним менеджером по туризму, тому щоб забути все, що сталося в її житті декілька днів тому і розбило її серце, приймає рішення відправитись в далеку подорож до незнайомої держави, аби повністю поринути в атмосферу спокою, природи, розслабитись та вдихнути ковток життєдайного повітря, забувши про всі минулі негаразди свого існування. Прибувши у В’єтнам, країну-призначення, куди вона особисто вирішила вирушити, жінка винаймає місцевого екскурсовода, що має показати всі визначні пам’ятки та цікаві місця країни. Хлопець володіє унікальним даром показуючи навіть звичайні непримітні речі розповідати про них, як про справжній витвір мистецтва. Своєю щирістю та простотою новий герой завойовує весь інтерес Аманди та намагається по-справжньому занурити її у незнайомий для жінки світ. Та неочікувано для обох персонажів, їхні екскурсії починають мати досить незвичний характер і пригода перетворюється на дещо більше, аніж екскурсійна програма. Юна красуня знову відчуває себе щасливою. Та чи відповість взаємністю юнак, котрий щодня працює з тисячею таких туристів? Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Маршрут до кохання (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий