Головна » Фільми Нетфлікс українською » Матильда: Мюзикл / Matilda: The Musical

Матильда: Мюзикл дивитись онлайн

Matilda: The Musical
7.6
 • Рік виходу: 2022 / 2 год 2 хв / 8+
 • Жанр: драма, сімейний, мюзикл
 • Країна: США
 • Режисер: Maggie Anderson
 • В ролях: Luli Mitchell, Alex Keiper, Zach Tallman, Anna Bailey, Ashley Calderon, Randall Frizado, Adam Hoyak, Adam Mandala, Jackie Kosoff, Jarrett Bloom
Несхожа на інших однолітків маленька головна героїня на ім’я Матильда розумна та талановита далеко не на свій юний вік. Дівчинка володіє унікальними здібностями, що вирізняє її серед усіх інших малолітніх дітей. Вступивши в досить відому школу для обдарованих учнів, юна леді віч-на-віч стикається із досить дивакуватою та трохи ненормальною директоркою закладу.
Дивитись трейлер.
(1 гол.)

Фільм Матильда: Мюзикл (2022) дивитись онлайн українською:

В центрі кінокартини надзвичайно обдарована головна героїня, маленька дівчинка на ім’я Матильда. З самих ранніх років дитина цікавилась усім навколишнім світом, задавала безліч питань, на які навіть рідні батьки юної красуні не завжди могли знайти правильну і логічну відповідь. Друзі та знайомі цієї унікальної, не схожої на інших, малечі відверталися від юначки лише через те, що вона була більш допитливішою та обдарованою за них. Такий талант не міг просто пропадати у звичайній школі для простих учнів, тому дівчинку було відправлено в місцеву школу для обдарованих дітей, на чолі якої стояла досить дивакувата директорка Аґата Транчбул. Прибувши в елітний заклад центральна героїня починає розуміти, що навіть в цій школі вона не може віднайти людину, котра розуміла б та підтримувала її. Навіть власниця цього навчального будинку не в захваті від новоприбулої студентки. Оскільки Матильда абсолютно не слідувала зауваженням та правилам цієї деспотичної жінки, роблячи все на свій власний лад. Нова учениця одразу намагається знайти підтримку в тамтешніх дітях, швидко збираючи команду однодумців, котрі мають на меті спільну ціль – відстояти свої законні дитячі права. Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Матильда: Мюзикл (2022) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий