Наполеон дивитись онлайн

Napoleon
6.6
 • Рік виходу: 2023 / 2 год 38 хв / 16+
 • Жанр: біографія, драма, історичний
 • Країна: США
 • Режисер: Рідлі Скотт
 • В ролях: Хоакін Фенікс, Ванесса Кірбі, Тагар Рагім, Руперт Еверетт, Mark Bonnar, Пол Ріс, Бен Майлз, Riana Duce, Людівін Саньє, Edouard Philipponnat, Майлз Джупп, Скотт Генді
Доволі прихована та зворушлива історія життя одного з найвидатніших в історії полководців приховується під виглядом справді безжального та відчайдушного імператора. В центрі кінокартини справжня історія кохання головного героя з його обраницею, котра ніяк не може поєднатися зі справжнім жорстоким внутрішнім світом великого реформатора та завойовника.
Дивитись трейлер.
(2 гол.)

Фільм Наполеон (2023) дивитись онлайн українською:

В центрі кінокартини яскраво поєднуються між собою дві кардинально різні сюжетні життєві лінії, любовна та професійна. Воістину жорстокий, цілеспрямований, безжальний та відчайдушний головний герой здатний переживати такі ніжні, тендітні та щирі почуття. Поєднання цих двох світів поруч і роблять з полководця саме ту людину, якої він наразі є. Справжнє кохання всього життя, вродлива та молода Жозефіна забирає його у справжній світ кохання та любові. Але на жаль їхня історія любові дуже перемінлива, гнучка та не постійна. Переживаючи постійні сварки, нерозуміння твоєї думки та поглядів іншим партнером, чвари та образи перетворюють таку зразкову закохану пару майже в справжніх ворогів. Паралельно з цим головному герою необхідно приймати надважливі рішення на полі бою, тому надалі ці стосунки стають просто нестерпними та збивають мозок персонажа з пантелику. Не дивлячись на свої незначні недоліки в зовнішності, такі як невисокий зріст та не досить звична статура, чоловік із самого початку показує іншим, де чиє місце і не словами, а на ділі доводить, що його призвання – бути справжнім лідером серед своїй людей. Чи вдасться центральному герою втримати не лише історичний фронт, але і навести лад на особистісному фронті закоханості та сімейного життя? Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Наполеон (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий