Головна » Фільми Нетфлікс українською » Нельма Кодама: Королева брудних грошей / Nelma Kodama: The Queen of Dirty Money / Doleira: A História de Nelma Kodama

Нельма Кодама: Королева брудних грошей дивитись онлайн

Nelma Kodama: The Queen of Dirty Money / Doleira: A História de Nelma Kodama
5.4
 • Рік виходу: 2024 / 94 хв / 13+
 • Жанр: документальний, кримінальний
 • Країна: Бразилія
 • Режисер: Джоао Вайнер
 • В ролях: Нельма Кодама, Анзу Лоусон
Нельма Кодама, колишня впливова трейдерка чорного ринку валют у Бразилії, виходить на свободу після відбуття терміну в'язниці. Вона готова розкрити правду про свою роль у масштабному корупційному скандалі, розповівши, як упродовж років займалася незаконними валютними операціями, накопичивши величезні статки завдяки впливовим зв'язкам.
Дивитись трейлер.
(2 гол.)

Фільм Нельма Кодама: Королева брудних грошей (2024) дивитись онлайн українською:

Нельма Кодама, колишня впливова трейдерка чорного ринку валют, виходить на свободу після відбуття терміну в'язниці. Тепер вона готова розкрити всю правду про свою роль у великому корупційному скандалі, що струсонув Бразилію. Нельма розповідає, як упродовж багатьох років займалася нелегальними операціями з купівлі-продажу валют, накопичивши величезні статки. Завдяки своїм зв'язкам у політичних та ділових колах, вона відчувала себе недоторканною і могла безкарно проводити свою протизаконну діяльність. Однак одного разу все пішло шкереберть. Правоохоронці вийшли на її слід і почали розслідування. Виявилося, що Нельма була лише однією з ланок у складній схемі корупції, що охопила найвищі ешелони влади країни. Її арештували і засудили до тривалого ув'язнення. Перебуваючи за гратами, Нельма мала чимало часу для роздумів і збагнула, що її жадоба наживи та бажання влади призвели до величезного суспільного розбрату. Стіни в'язниці змусили жінку переоцінити свої дії та їхні наслідки для цілої країни. Тепер, після звільнення, головна героїня вирішує публічно розповісти про весь механізм корупції, який вона спостерігала зсередини. Її свідчення можуть стати ключовими для подальшого розслідування та притягнення до відповідальності інших високопосадовців. Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Нельма Кодама: Королева брудних грошей (2024) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий