Головна » Фільми Нетфлікс українською » Нерозказане: Джонні Футбол / Untold: Johnny Football

Нерозказане: Джонні Футбол дивитись онлайн

Untold: Johnny Football
6.9
 • Рік виходу: 2023 / 1 год 10 хв / 16+
 • Жанр: документальний, спорт
 • Країна: США
 • Режисер: Ryan Duffy
 • В ролях: Ерік Боллинг, Blake Bortles, Erik Burkhardt, Барбара Буш, Alan Cannon, Drake, Boomer Esiason, Nate Fitch, Wallace Gilberry, Kliff Kingsbury
Справжня історія відомого на весь світ футболіста такою, як вона є. Реальне життя спортсмена із самих початків до найвищих висот. Постійні перешкоди, невдачі, падіння, але – позитивні, радісні моменти, злети та постійна віра у своє майбутнє – от справжній рецепт людського визнання. Пориньте в справжнє буття зірки спорту разом із головними героями картини.
Дивитись трейлер.
(1 гол.)

Фільм Нерозказане: Джонні Футбол (2023) дивитись онлайн українською:

В центрі кінокартини захоплююча історія визнання звичайного спортсмена-початківця істинною зіркою американського футболу. Головний герой ще недостатньо професіональний спортсмен, на шляху якого безліч невдач, падінь, занепадів духом та нерозуміння зі сторони друзів та родини, через важкі часи постійних тренувань, чітко поставлених цілей, більш розвинених навичок, більшого спектру знань – роблять нікому невідомого футболіста-аматора істинним професіоналом своєї справи. Кінокартина побудована на безлічі раніше зроблених інтерв’ю та опитуваннях від близького кола осіб, котрі особисто знали центрального героя та можуть пролити краплю світла в досить покрите темрявою минуле. Завдяки цій інформації вдалось достатньою мірою відновити та відтворити на екрані реальну історію буття хлопця, котрий познав справжній смак цього несправедливого життя, як тільки вступив на поріг університету. Постійні знущання, насмішки, невіра у його захоплення та хобі – дали справжній поштовх юнаку для досягнення власних цілей. Пориньте в справжню атмосферу спортивного життя відомої людини, історія якої відкриє вам очі на все приховане та таємне, що ховається за ширмою успішного професійного буття. Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Нерозказане: Джонні Футбол (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий