Ніде дивитись онлайн

Nowhere
6.4
 • Рік виходу: 2023 / 1 год 49 хв / 16+
 • Жанр: драма, трилер
 • Країна: Іспанія
 • Режисер: Albert Pintó
 • В ролях: Анна Кастілло, Тамар Новас, Tony Corvillo, Mariam Torres, Irina Bravo, Victoria Teijeiro, Lucía Soria, Mary Ruiz, Edu Bulnes
В центрі кінокартини тяжка історія молодої дівчини, котра чекає на свою першу дитину. В країні, де мешкає жінка починаються повстання, аби вберегти своє та життя ще не народженої дитини, вона приймає надскладне рішення – тікати з країни. Але героїня не знає які страшні труднощі чекатимуть на неї за кордоном рідної землі. Чи вдасться їй неушкодженою досягти безпечного місця для існування?
Дивитись трейлер.
(1 гол.)

Фільм Ніде (2023) дивитись онлайн українською:

Тяжка історія спасіння головної героїні на ім’я Міа починається, коли дівчина дізнається, що на території рідної землі починаються збройні суперечки та військові повстання. Юначка, котра приховує в собі секрет, адже вона вагітна своєю першою дитиною, вирішує в цілях безпеки свого життя та здоров’я майбутньої дитини тікати за кордон. Але воно абсолютно сама, чи вдасться їх безпечно перетнути кордон та дістатися спокійного місця для існування? Якби майбутня матір лише знала, які труднощі чекатимуть на неї за порогом рідного дому. Оскільки всі кордони були зачинені Мії вдалося знайти єдиний варіант втечі, потрапити на борт вантажного судна та подолати цей величезний водний бар’єр до нового життя. Потрапивши на борт судна дівчина заховалася в одному з контейнерів та мовчки чекала на прибуття. На жаль, доля вирішила інакше. Почався надзвичайно сильний шторм, зірвався шквальний вітер, через що величезна кількість контейнерів, які знаходились на судні випали за борт корабля. Багато людей зникло безвісти. Та саме в цей період жінка в паніці починає відчувати невідомі раніше почуття в своєму животі. Чи зможе головна героїня опанувати свої емоції, адже зараз в її руках не лише її життя, але і майбутнє існування рідної дитини? Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Ніде (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий