Нігті дивитись онлайн

Fingernails
5.9
 • Рік виходу: 2023 / 1 год 53 хв / 16+
 • Жанр: драма, фантастика, романтичний, комедія
 • Країна: США, Велика Британія
 • Режисер: Christos Nikou
 • В ролях: Кері Малліґан, Джессі Баклі, Різ Амед, Джеремі Аллен Вайт, Люк Вілсон, Christian Meer, Amanda Arcuri, Annie Murphy, Кеті Браєр, Clare McConnell
Чи знали ви, що від форми та кольору ваших нігтів залежить майбутнє життя? Саме такі надзвичайні теорії досліджує головна героїня кінокартини в своєму університеті. Виявляється за допомогою нігтів можна навіть визначити чи підходить вам ваша друга половинка. Дивно, так, але так заворожуюче. Захоплюючись дослідженням відносин інших, Анна втрачає контроль над особистими.
Дивитись трейлер.
(1 гол.)

Фільм Нігті (2023) дивитись онлайн українською:

В самому центрі кінокартини закохана пара, котра перевірила свої відносини на досить незвичному тесті нігтьових пластин. Якщо раніше своє кохання та вірність треба було доводити на ділі, то зараз вистачить лиш проаналізувати ваші нігті. Саме такими дивними дослідами займається дівчина в спеціальному університеті. З часом постійна домашня рутина, вже настільки вивчений розпорядок дня партнерів, безкінечно повторювальні дії та процеси змушують її задуматись над тим, чи дійсно вони такі ідеальні. Паралельно з цим на роботі вона зустрічає колегу, який посвячує її в таємниці аналізу партнерів. Виявляється, що особисті відносити дівчини насправді не такі ідеальні, як здаються на перший погляд. Разом з тим юначка починає проявляти більш ніж дружні почуття до нового знайомого. Несподівано для самої себе Анна починає ставити під сумнів домашні стосунки і задумуватись над тим, правильно вона все зробила чи ні. Цікаво, зможе вона себе опанувати та з гідністю пройти цей виклик долі чи все-таки піддасться несподіваним почуттям? Лінія постійних переживань, змішаних почуттів героїв, їх вчинки наповнюють картину незвичним шармом та кольорами. Пориньте в атмосферу недалекого майбутнього в якому все трохи інакше, ніж ви звикли бачити. Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Нігті (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий