Головна » Фільми Нетфлікс українською » Оппенгеймер / Oppenheimer

Оппенгеймер дивитись онлайн

Oppenheimer
8.5
 • Рік виходу: 2023 / 3 год 0 хв / 16+
 • Жанр: біографія, драма, історичний, воєнний, трилер
 • Країна: США, Велика Британія
 • Режисер: Крістофер Нолан
 • В ролях: Кілліан Мерфі, Емілі Блант, Роберт Дауні-молодший, Олден Еренрайк, Скотт Ґраймс, Джейсон Кларк, Курт Кохлер, Тоні Ґолдвін, Джон Ґованс
Історія життя простого на перший погляд чоловіка, котрий насправді приховує у собі чимало таємниць. Розумний, ерудований, постійно навчається, досліджує, аналізує – далеко неповний список справ, якими живе головний герой. В буденному житті він працює звичайним фізиком-теоретиком, але те, над чим він веде роботу має світове значення для всього людства.
Дивитись трейлер.
(2 гол.)

Фільм Оппенгеймер (2023) дивитись онлайн українською:

В центрі сюжету історія буття звичайного на перший погляд фізика, котрий все своє життя посвячує роботі, постійному навчанню, дослідам та новітнім розробкам. Адже на його думку це - істинне призначення вченого на цій планеті. Та не зважаючи на досить незвичайну та дійсно складу професію, чоловік являє собою ще й достатньо загадкову та унікальну особистість. З самого раннього дитинства хлопчина був надто допитливим, у колі своїх знайомих, друзів та родичів, інколи навіть переходив межі дозволеного для того, аби віднайти відповідь на турбуюче в ту мить питання. Постійно поглиблений у читання, перегляд наукових матеріалів та майже безупинні допити інформації у інших знавців своєї справи – приблизно таке дитинство було у юного хлопця. Та якби знали його родичі як саме ця одержимість наукою впливе на майбутнє юнака, навряд чи вони заважали розвиватися такому таланту. Одного разу, будучи вже достатньо дорослим чоловіком, головний герой отримує надзвичайно вигідне, важливе, але дуже таємне і важке завдання, котре цілком може розділити власне життя на до та після. Чи прийме герой цю унікальну пропозицію, знаючи які наслідки це принесе у майбутньому не лише для нього, але і для всього живого світу? Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Оппенгеймер (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий