Головна » Фільми Нетфлікс українською » Остання подорож «Деметри» / The Last Voyage of the Demeter

Остання подорож «Деметри» дивитись онлайн

The Last Voyage of the Demeter
6.2
 • Рік виходу: 2023 / 1 год 58 хв / 18+
 • Жанр: жахи, трилер, фентезі
 • Країна: США, Велика Британія, Мальта, Італія, Німеччина
 • Режисер: Андре Овредал
 • В ролях: Corey Hawkins, Ейслінґ Франсіозі, Ліам Каннінґем, Девід Дастмалчіан, Chris Walley, Jon Jon Briones, Стефан Капічіч, Martin Furulund, Ніколай Ніколаєфф
Звичайна подорож моряків, які щоразу перевозять вантажі із одного порту в інший, в одну мить перетворюється на справжнє пекло. Один з багатьох сундуків, котрі знаходяться на борту, має незвичний вміст. Відкривши його перед моряками починається справжня гра на виживання. Чи вдасться героям подолати те страшне зло, з яким вони зустрілися віч-на-віч?
Дивитись трейлер.
(3 гол.)

Фільм Остання подорож «Деметри» (2023) дивитись онлайн українською:

В центрі кінокартини загадкова подорож моряків на борту судна «Деметра», котра перетворюється із спокійної морської поїздки в справжню гру на виживання. Команда моряків, котра об’єднує в собі абсолютно різних за характерами, поведінкою, ставленням та званнями осіб, потравляє в справжню халепу і перевертає звичайне світосприйняття персонажів з ніг на голову. Неймовірно страшні, дивні, жахливі та майже аномальні явища починаються вважатися та відбуватися із кожним героєм на борту. Але причини цієї загадкової ситуації хлопці знайти не можуть, якась загадкова сила починає володіти їхнім розумом, затуманюючи почуття персонажів. В додачу до цього доля вирішує підлити масла в вогонь, герої один за одним, без відомих на те причин починають зникати. Але куди? Адже корабель пливе по воді і ховатись тут немає де. Не розуміючи яка сила керує усім цим моряки намагаються об’єднатися з тими, хто вижив. За декілька днів вони розуміють, що тут замішана справжня потойбічна істота. Герої беруть себе в руки, намагаючись опанувати весь свій страх та емоції та не потрапити в остаточний полон цієї сили. Чи вдасться людям, котрі вже майже зійшли з розуму, зрозуміти де істинна реальність закінчується та починається справжнє пекло? Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Остання подорож «Деметри» (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий