Головна » Фільми Нетфлікс українською » Перехоплювач / Interceptor

Перехоплювач дивитись онлайн

Interceptor
4.9
 • Рік виходу: 2022 / 1 год 36 хв / 16+
 • Жанр: екшн, пригоди, драма, трилер
 • Країна: Австралія, США
 • Режисер: Matthew Reilly
 • В ролях: Ельза Патакі, Люк Брейсі, Aaron Glenane, Mayen Mehta, Paul Caesar, Belinda Jombwe, Маркус Джонсон, Зої Карідес, Kim Knuckey, Cristian Saliadarre
Історія головної героїні на ім’я Джей-Джей Коллінз, відомого капітана, котра вступає в справжнє протистояння із професійними терористами, в розпорядженні яких з десяток ядерних ракет, які вони будь-якої миті можуть активувати та направити на необхідну ціль. Чи вдасться жінці, тримаючи все у своїх руках по-справжньому врятувати чи не весь існуючий світ?
Дивитись трейлер.
(2 гол.)

Фільм Перехоплювач (2022) дивитись онлайн українською:

В центрі кінокартини історія відомої жінки-капітана на ім’я Джей-Джей Коллінз, яку після не досить вдалого виконання минулого завдання було відправлено на морську радіолокаційну станцію в Тихому океані, що слідкує за можливими загрозами та безпомилково знаходить цілі, котрі можуть бути катастрофічно небезпечними. Працюючи разом із командою на даному пункті, герої неочікувано для себе відкривають інформацію про те, що інша такого ж типажу станція була захоплена невідомими терористами, котрі отримали безперебійний доступ до пульту керування ядерними ракетами і будь-якої миті можуть ввести потрібні коди та задати любий напрям для подальшого руху ракет. Залишившись чи не єдиним шансом на порятунок всієї країни, центральна героїня разом із своєю командою людей намагається вчинити всіх необхідних заходів для забезпечення тотальної безпеки для всіх мешканців, в незалежності, на суші вони зараз знаходяться, в морі чи у повітрі. Вся доля людства тепер лежить в тендітних руках цієї молодої жінки, котра має вчасно прийняти надважливе рішення. Пориньте в істинну атмосферу справжньої боротьби за виживання всього населення планети поруч із основними персонажами кінокартини. Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Перехоплювач (2022) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий