Поховання дивитись онлайн

The Burial
7.1
 • Рік виходу: 2023 / 2 год 6 хв / 16+
 • Жанр: драма, історичний, комедія
 • Країна: США
 • Режисер: Марґарет Беттс
 • В ролях: Джеймі Фокс, Томмі Лі Джонс, Джерні Смоллетт-Белл, Алан Рак, Мамуду Аті, Памела Рід, Білл Кемп, Amanda Warren
В центрі сюжету історія життя головного героя, котрий займає відому посаду в юридичній сфері. Одного разу на його шляху з’являється заможний клієнт, котрий наймає чоловіка задля здійснення важливої справи. Тепер майбутнє існування замовника лежить в руках головного героя. Чи зможе чолов’яга допомогти у даній справі, не піддаючи власне існування небезпечним ризикам?
Дивитись трейлер.
(7 гол.)

Фільм Поховання (2023) дивитись онлайн українською:

В центрі кінокартини захоплююча історія життя головного героя, відомого у місті юриста, який відмінно виконує поставлену перед ним роботу. Всі попередні справи були ідеально оброблені, представлені та виграні у суді. Чи зможе основний персонаж черговий раз доказати свою першість? Адже на його шляху з’являється незвичайний в недалекому минулому заможний клієнт, котрий потребує негайної консультації та швидкої допомоги, аби виграти свою справу перед запеклим конкурентом. Тому вся надія на успіх в даній справі покладається на плечі головного героя, котрий самотужки має забезпечити замовнику перемогу. Та неочікувані перешкоди та проблеми несподівано з’являються на їхньому шляху. Тепер чоловікові окрім ідеального виконання покладеної на нього важливої роботи потрібно ще й особисто протистояти новим непередбачуваним раніше проблемам. Невже основному персонажу вдасться за такий короткий термін довести замовлену справу до переможного кінця, одночасно з цим борючись із побічними подіями, покаже лише час. Пориньте в незвичайну атмосферу кінофільму поруч із основними героями, доля яких лежить в руках однієї людини, котра просто не має іншого вибору, ніж грати до кінця. Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Поховання (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий