Головна » Фільми Нетфлікс українською » Повстання зловісних мерців / Evil Dead Rise

Повстання зловісних мерців дивитись онлайн

Evil Dead Rise
7.0
 • Рік виходу: 2023 / 1 год 36 хв / 18+
 • Жанр: фентезі, жахи, трилер
 • Країна: США, Нова Зеландія, Ірландія
 • Режисер: Lee Cronin
 • В ролях: Mirabai Pease, Richard Crouchley, Anna-Maree Thomas, Лілі Салліван, Noah Paul, Алісса Сазерленд, Gabrielle Echols, Моргана Дейвіс
Звичайне життя головної героїні та її родини в одну мить перетворюється на справжнісіньке пекло. Все це відбулось лише тому, що один із її родичів несподівано отримав у власність предмети, котрі належать потойбічному світу. А справжнє коло загадкових, таємничих, часом аномальних і смертельно небезпечних подій вже запущене. Чи вдасться героям розірвати цей ланцюг?
Дивитись трейлер.
(1 гол.)

Фільм Повстання зловісних мерців (2023) дивитись онлайн українською:

В самому епіцентрі кінофільму історія життя головної героїні, котра приїхала в гості до своєї сестри та дітей, навіть не здогадуючись про те, чим завершиться запланована сімейна поїздка. Прибувши на місце призначення, жінка дізнається нові подробиці особистого існування рідної сестрички. Та на жаль, власне буття дівчини нічим не краще, адже її звичайне буденне життя зараз переживає надзвичайно складний період. Опинившись у цій незапланованій, тяжкій життєвій ситуації героїня не мала іншого виходу, окрім як звернутися по допомогу до найближчої для неї людини, тому і прибула сюди. Повідавши одна одній тяжкі дольові події, жінки нарешті отримали свободу власних думок, котрі просто були зациклені на безперебійних негативних подіях у їх житті. Насправді ж жіночки навіть не здогадувалися про те, що все пережите раніше насправді не так вже і погано. Доля вирішила додати власних фарб у сірі будні героїнь. Невдовзі обидві дівчини розуміють, що їхнє життя перетворилось в суцільне пекло, адже один із родичів отримав у власність речі, які не належали цьому світу. Ця подія завела безповоротне колесо загадкових, незрозумілих, часом аномальних подій. Чи вдасться сестрам особисто зупинити цей ланцюг подій, покаже лише час. Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Повстання зловісних мерців (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий