Головна » Фільми Нетфлікс українською » Прокляття щуролова / The Piper

Прокляття щуролова дивитись онлайн

The Piper
5.6
 • Рік виходу: 2023 / 17 хв / 18+
 • Жанр: жахи
 • Країна: США
 • Режисер: Erlingur Thoroddsen
 • В ролях: Джуліан Сендс, Шарлотта Хоуп, Кейт Ніколс, Oliver Savell, Philipp Christopher, Алексіс Родні, Pippa Winslow, Salomé Chandler, Boyan Anev, Aoibhe O'Flanagan
Стародавня легенда про лихого злодія давно ходила по місту та не всі жителі вірили в ці вигадки. Більше тисячі років батьки лякали неслухняних дітей цим лиходієм, та ніхто і ніколи його так і не зустрічав. До сьогоднішнього дня. В центрі історії з’являється воістину стародавнє зло, котре так довго спочивало у забутій темряві. Невже люди знову розбудили його та поставили під загрозу власні життя?
Дивитись трейлер.
(2 гол.)

Фільм Прокляття щуролова (2023) дивитись онлайн українською:

В центрі кінокартини історія звичайної нічим не примітної головної героїні на ім’я Мелані, котра все своє життя присвятила музиці, це єдине, що приносить їй істинне задоволення. На головній роботі жінка грає в оркестрі, а у вільний від роботи час підробляє в локальних барах та кабаре, розважаючи тамтешніх пияк та забіяк. Непроста доля лежить на плечах у такої тендітної жінки, оскільки робить вона все це лише з однією ціллю – зібрати якомога більше коштів для лікування рідної дитини, адже дочка зараз дуже хвора та потребує постійного підтримуючого лікування, що тягне за собою чималі гроші. Одного разу Меланія отримує важливу задачу по відновленню давно забутої партитури та із задоволенням приступає до роботи, адже тільки так вона може відсторонитися від усіх життєвих проблем, котрі постійно слідують за нею по п’ятам. Якби юна жінка тільки знала, чим обернеться для неї ця справа і які наслідки матиме, навряд чи вона погодилась би на цю авантюру. Але час вже все вирішив за неї. Разом з таємничою мелодією, котру вона відновила, дівчина відкрила двері для потойбічного, аномального зла, котре так давно пилилося на полиці забутих древніх речей. Як повернеться для центральної героїні це несподіване відродження та який нестиме наслідок не лише для Меланії, а й для інших місцевих жителів? Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Прокляття щуролова (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий