Рай дивитись онлайн

Paradise
5.8
 • Рік виходу: 2023 / 1 год 56 хв / 16+
 • Жанр: екшн, фантастика, трилер
 • Країна: Німеччина
 • Режисер: Boris Kunz, Tomas Jonsgården, Indre Juskute
 • В ролях: Нуман Акар, Айріс Бербен, Aleyna Cara, Sarunas Datenis, Tomas Dziatlovskis, Houssein Hariri, Clovis Kasanda, Mija Kembre, Diana Birenyte, Michael Ladek
В центрі кінокартини життя простого чоловіка котрий працює в незвичній біотехнологічній компанії, що здатна змінювати час, в прямому та переносному сенсі. Одного разу власне дружина головного героя потрапляє в надзвичайно складну боргову ситуацію, та не маючи іншого виходу платить 40 роками свого життя. Хто є власником цього проєкту та з якою метою забирає дорогоцінний час?
Дивитись трейлер.
(2 гол.)

Фільм Рай (2023) дивитись онлайн українською:

Справді незвичайна, загадкова подія, яка має місце в такому недалекому майбутньому, часі безупинних технологічних змін. В центрі картини історія буття зразкового, молодого подружжя, в якому чолов’яга працює в одній швидко зростаючій біотехнологічній компанії, які мають можливість змінювати час. Дружина – звичайна домогосподарка, котра стикається віч-на-віч із жорстокістю й несправедливістю цього нового світу. Один співробітник даної світової корпорації проінформований, що його жінка віддала 40 років власного життя через неможливість оплатити сімейні борги. Час – найцінніші кошти, що нині існують в світі. Та чи законно здійснювати такий обмін, хто стоїть за даним божевіллям? Вдасться головному герою повернути щойно втрачені дорогоцінні роки життя для своєї коханої покаже лише час. Паралельно з цим центральний герой дізнається, що на верхніх ланках керівництва відомої фірми керування часом відбувається справжня змова. Чи встигне чоловік хоч якось вплинути на цю страшну подію, ще до того, поки корпорація не втратила всі свої дані та збереження? Пориньте в справжню атмосферу боротьби за власне існування разом із основними персонажами кінокартини. Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Рай (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий