Растін дивитись онлайн

Rustin
6.5
 • Рік виходу: 2023 / 1 год 46 хв / 12+
 • Жанр: біографія, драма, історичний
 • Країна: США
 • Режисер: Джордж С. Вульф
 • В ролях: Колман Домінґо, Амл Амін, Ґлінн Термен, Кріс Рок, Gus Halper, Johnny Ramey, Сі Сі Ейч Паундер, Майкл Поттс, Одра МакДональд
Дія кінокартини перенесе вас в недалеке минуле. 1963 рік, головний герой, справжній борець за права і свободу громадян, реальний патріот своєї країни. Своїм прикладом давав іншим поштовх до дії, до захисту власних життів, прав, направляв мільйони людей в необхідне русло для задоволення всіх своїх цілей. Істинна історія справжнього патріота своєї держави.
Дивитись трейлер.
(1 гол.)

Фільм Растін (2023) дивитись онлайн українською:

Справжня пережита історія головного героя в недалеких 1970-х роках дає поштовх багатьом мільйонам людей і дотепер. В центрі кінокартини досить відомий боєць за свободу, права та вольності чорношкірих людей. З раннього дитинства піддавався критиці, обговоренню та постійним утискам з боку однолітків. Своїм особистим прикладом доводив іншим, що незалежно від статі, віку, національності, кольору шкіри, віросповідання, політичних та релігійних поглядів, всі люди – рівні. Перед друзями, рідними, знайомими, владою, суспільством та перед Богом. Не можна притискати одних возвеличуючи інших. Проживши достатньо важке, тернисте та сповнене постійних проблем та перешкод життя, головний герой доводить іншим, що кожен може досягти того, чого бажає, необхідно лише вірити в це і щодня щось робити для досягнення конкретної поставленої перед собою мети. Центральний персонаж був основним організатором масштабного Маршу на Вашингтон, де прийняло участь більше 250 тисяч мирних людей. Воістину яскрава кінокартина доводить, що навіть одна звичайна людина, котра має перед собою важливу ціль, може змінити все суспільство та світ навколо себе. Пориньте в захоплюючу історію визнання та боротьби за свої права разом з головним героєм. Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Растін (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий