Головна » Фільми Нетфлікс українською » Рідкісні предмети / Rare Objects

Рідкісні предмети дивитись онлайн

Rare Objects
5.3
 • Рік виходу: 2023 / 2 год 3 хв / 12+
 • Жанр: драма
 • Країна: США
 • Режисер: Кеті Голмс
 • В ролях: Пурва Беді, Кенді Баклі, Алан Каммінґ, Aerial East, David Alexander Flinn, Olivia Gilliatt, Кеті Голмс, Ashley Noel Jones, Coleman Lannum, Меттью Лоулер
Головна героїня на ім’я Беніта намагається розпочати нове життя із чистого аркушу. Для цього переїжджає в нове місто та влаштовується продавцем в антикварний магазин, де знайомиться із безліччю добрих та щирих людей. Проте минуле життя наздоганяє по п’ятам навіть в новому місці. Чи вдасться жінці здолати спогади минулого, котрі затягують її у реальну безодню?
Дивитись трейлер.
(1 гол.)

Фільм Рідкісні предмети (2023) дивитись онлайн українською:

В самому центрі захоплюючої кінокартини тяжка історія буття головної героїні на ім’я Беніта, котра знаходиться в справжньому психологічному полоні. Постійна депресія, незрозумілі перепади настрою, зриви та неможливість розібратися із власними почуттями та емоціями зробили з юної, вродливої дівчини воістину замкнену в собі людину, від якої можна чекати будь-чого. Аби уникнути подальшого загострення ситуації та вибратися із цієї особистісної прірви жінка приймає важливе рішення, котре полягає в початку нового буття, з чистого аркушу. Красуня переїжджає в нове місто, влаштовується на роботу продавцем в місцевий антикварний магазин та цілком поринає в робочу атмосферу. Саме це дозволяє їй повністю абстрагуватися від настирливого навколишнього світу та вдихнути ковток життєдайної сили. На новому робочому місці дівчина знайомиться з великою кількістю щирих, добрих, відкритих людей. Але одного дня минуле життя несподівано вривається в буденність Беніти, намагаючись нагадати про себе та заплутати героїню в павутину старих проблем. Чи вдасться юній леді самотужки впоратись над цією надокучливою павутиною свого минулого, задля вільного і спокійного майбутнього існування? Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Рідкісні предмети (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий