Головна » Фільми Нетфлікс українською » Сенека: Про створення землетрусів

Сенека: Про створення землетрусів дивитись онлайн

Seneca - On the Creation of Earthquakes
5.0
 • Рік виходу: 2023 / 1 год 52 хв / 16+
 • Жанр: драма, біографія
 • Країна: Німеччина
 • Режисер: Роберт Швентке
 • В ролях: Джон Малковіч, Tom Xander, Луіс Гофманн, Джеральдіна Чаплін, Вольфрам Кох, Lilith Stangenberg, Семюел Фінці, Ендрю Кодзі, Мері-Луїз Паркер, Джуліан Сендс, Александр Фелінґа, Nadia Benzakour
Цікава та досить заплутана історія взаємовідносин між двома сильними особистостями. В самому центрі кінокартини два головних героя – відомий на той час філософ Сенека та майбутній імператор Нерон. Першому випала доля виховати та зробити справжнього бійця з молодого імператора. Та чим відплатиться учень своєму наставнику в недалекому майбутньому?
Дивитись трейлер.
(1 гол.)

Фільм Сенека: Про створення землетрусів (2023) дивитись онлайн українською:

Достатньо заплутана та оповита невідомістю історія становлення імператора. Досить відомого філософа тих часів на ім’я Сенека було викликано за наказом всемогутньої Агріпіни до Риму задля виконання надважливої місії – виховати та зробити із юного Нерона майбутнього владного, розумного та воістину справедливого імператора Римської імперії. Після довгих років у вигнанні для філософа відкриваються двері в щасливе майбутнє. Він посвячує весь свій вільний час для виховання, навчання, передачі всього багажу особистих знань та вмінь юному правителю. Щоденні заняття, різнопланові уроки та багато інших способів впливу – все заради однієї мети, виростити зі звичайної дитини справжнього верховного командувача. Та на жаль, такий на перший погляд безпомічний та закритий в собі хлопчина розкривається перед філософом в зовсім іншому світлі. Вчитель розуміє, що хлопчина сповнений ненависті, зла, жаги до вбивства та кровопролиття. Наставник усіма силами намагається вибити з хлопця ці дурні погляди та вкласти лише добро та повагу до ближнього. Всі намагання змінити майбутнього правителя обертаються для вчителя повним провалом. Особистий учень звинувачує старця в підготовці замаху на самого себе. Чи цього хотіла його мати, покликавши філософа із вигнання? Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Сенека: Про створення землетрусів (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий