Головна » Фільми Нетфлікс українською » Солодка скорбота / Good Grief

Солодка скорбота дивитись онлайн

Good Grief
6.5
 • Рік виходу: 2023 / 1 год 40 хв / 16+
 • Жанр: комедія, драма, романтичний
 • Країна: США
 • Режисер: Ден Леві
 • В ролях: Ден Леві, Рут Неґґа, Himesh Patel, Люк Еванс, Селія Імрі, Арнод Валоіс, Девід Бредлі, Mehdi Baki, Емма Коррін, Jamael Westman
Після тяжко пережитої втрати найближчої людини, головний герой кінокартини, хлопець на ім’я Марк відправляється в поїздку до Парижу разом із найкращими друзями. Чоловік сподівається вдихнути ковток свіжого життєдайного повітря та почати все з чистого листа. Та ця подорож ще з самого початку була приречена на повний провал. Що ж сталося із героєм та хто за цим стоїть?
Дивитись трейлер.
(1 гол.)

Фільм Солодка скорбота (2023) дивитись онлайн українською:

В центрі загадкової кінокартини стоїть головний герой Марк, котрий не так давно пережив надзвичайно тяжку для себе втрату коханої людини. Для поновлення сил найкращі товариші хлопця запрошують молодого разом з собою в невеличку подорож вихідного дня до Парижу, юнак не довго думаючи погоджується, адже розуміє, йому зараз це дійсно необхідно. Звичайна на перший погляд поїздка перетворюється в реальну історію самопізнання одне одного. Під час відпочинку друзі відкриваються в очах іншого в досить незвичному світлі. Розповідаючи таємниці із свого минулого товариші стають набагато ближчими, ніж були до цього. Але що за секрети приховують під своїми масками буденності його кращі друзі, які вони насправді, чи дійсно вони ті, за кого себе видають? Виявляється, смерть коханого не єдине горе, котре прийшлось пережити головному герою. Втрата рідної матері – ось що насправді вибило юнака з колії та назавжди змінило його життя. Чи вдасться центральному персонажу зібратися та гідно здолати всі ці лихі сюрпризи долі чи героя не змінити і він назавжди залишиться повністю замкненим та відчуженим, яким є зараз? Яку роль відіграють знайомі Марка в цій історії, невже вони напряму замішані в усіх цих нещастях? Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Солодка скорбота (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий