Солтберн дивитись онлайн

Saltburn
7.2
 • Рік виходу: 2023 / 2 год 11 хв / 18+
 • Жанр: трилер, комедія
 • Країна: США, Велика Британія
 • Режисер: Еміральд Феннелл
 • В ролях: Баррі Кеоґан, Джейкоб Елорді, Арчі Мадекве, Sadie Soverall, Richie Cotterell, Millie Kent, Will Gibson, Tasha Lim, Aleah Aberdeen, Matthew Carver, Еван Мітчелл
Історія про те, як одноманітне та буденне життя звичайного ботана, котрий окрім навчання та книжок не бачить нічого перед своїми очима, перетворюється в доволі незвичну та неочікувану для самого головного героя подорож. Познайомившись з потрібними людьми, Олівер пізнає справжнє юнацьке та студентське життя. Які ж наслідки матиме для хлопця така несподівана зустріч?
Дивитись трейлер.
(2 гол.)

Фільм Солтберн (2023) дивитись онлайн українською:

В центрі сюжету кінокартини головний герой на ім’я Олівер – справжній всезнаючий відмінник. Завдяки своїм зусиллям в навчанні, відмінним оцінкам та величезним багажем знань безперешкодно вступає до славнозвісного навчального закладу – Оксфордського університету. Майже не бачачи перед своїми очима нічого окрім книжок, домашніх завдань та студентської бібліотеки, хлопець веде своє справжнє ботанське життя. Але за неймовірним поворотом долі на його шляху зустрічається справжній красень Фелікс, дуже популярний серед дівчат університету юнак, котрий особисто звертається до Олівера за допомогою у навчанні. Хлопці, як це не дивно, одразу знаходять спільну мову, та починають спілкуватися і поза межами навчального закладу. Через деякий час наш ботанік дізнається, що Фелікс з досить заможної та істинно аристократичної сім’ї. Новий друг починає запрошувати його до себе в гості та відкривати перед ним реальне студентське життя. Такі дві абсолютно різні особистості притягуються, перетворюючись в справжній вірних друзів. Чим обернеться для головного героя, котрий ще нещодавно був замкнутим в собі учнем, це різнобарвне, багате та заплутане холостяцьке життя? Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Солтберн (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (1)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
 1. Зоряна
  Зоряна Гості 14 квітня 2024 08:06
  1
  Вау… здивував фільм. Хоч, місцями був огидний, та тримав до кінця. В тихому омуті чорти водяться…