Головна » Фільми Нетфлікс українською » СуперАлібі 2 / Alibi.com 2

СуперАлібі 2 дивитись онлайн

Alibi.com 2
6.5
 • Рік виходу: 2023 / 1 год 28 хв / 16+
 • Жанр: комедія
 • Країна: Франція
 • Режисер: Філіпп Лашо
 • В ролях: Філіпп Лашо, Élodie Fontan, Тарек Буда, Жюльєн Арруті, Наталі Бей, Didier Bourdon, Аріель Домбаль, Жерар Жуньо, Жорж Коррафас
Головний герой кінофільму Грег в минулому успішний підприємець. Сфера діяльності чоловіка була досить незвичайною – він був власником агентства, котре будь-кому могло забезпечити алібі в тій чи іншій сфері життя. Але тут наступає час коли герою доведеться знову розпочати давно закинуту справу аби забезпечити собі достойне алібі та не зруйнувати особисте майбутнє сімейне життя.
Дивитись трейлер.
(4 гол.)

Фільм СуперАлібі 2 (2023) дивитись онлайн українською:

Ще не так давно досить успішний підприємець та власник незвичайного агентства по наданню послуг алібі, зараз живе своє спокійне, безтурботне та мирне життя. Нарешті головний герой зустрічає справжнє кохання всього свого життя. Молоденька Фло – чудова порядна дівчина, котра також має щирі почуття до симпатичного Грега. Тому не довго роздумуючи чоловік пропонує руку і серце своїй коханій подрузі. Та невдовзі молодик стикається з невеликою проблемою, бо йому необхідно познайомити батьків своєї майбутньої супутниці зі своїми мамою і татом. Та здається це абсолютно неможливо. Оскільки його матір досить відома, але достатньо незвичного направлення актриса, а батько в минулому відомий злодій. Аби уникнути непорозумінь з майбутніми родичами, хлопець вирішує відродити свою закинуту справу та поновити дію свого агентства. Чи зможе юнак викрутитись із цієї слизької ситуації чи все-таки доведеться розкрити свою невелику таємницю перед дружиною? Залучившись підтримкою своїх друзів Грег іде до своєї мети, намагаючись знайти для себе тимчасових зразкових та порядних родичів. Вдасться йому провернути цю аферу і як закінчиться дана захоплююча пригода – покаже лише час. Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс СуперАлібі 2 (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий