Суперсила дивитись онлайн

Superpower
5.9
 • Рік виходу: 2023 / 1 год 55 хв / 16+
 • Жанр: документальний
 • Країна: США
 • Режисер: Аарон Кауфман, Шон Пенн
 • В ролях: Bret Baier, Джо Байден, Micky Buddle, Андерсон Купер, Alan Cullison, Vladislav Davidzon, Alex Frishberg, Ньют Ґінґріч, Шон Генніті, Oleksiy Honcharuk, Volodymyr Jerrmolenko, Руслана Хазіпова, Віталій Кличко
Справжня історія воістину непереможного народу, що веде боротьбу з ворогом за свою незалежність та свободу. Фільм відкриє вам очі на те, що справді відбувається на теренах української держави. Яке істинне зло зараз знаходиться на українській території, яку руйнацію та тотальне знищення несе окупант. Нелегкий, емоційний, важкий, але реальний фільм відкриє вам всю правду.
Дивитись трейлер.
(4 гол.)

Фільм Суперсила (2023) дивитись онлайн українською:

Надзвичайно важка та емоційна кінокартина одного із найвідоміших в світі режисерів справді відкриє вам очі та проллє промінь світла на ту сторону боротьби, яку звичайний громадянин не може побачити. Сповнений жаху, страждань, постійної небезпеки, незнання, що буде завтра, кінофільм яскраво передає ті настрої, які панують на нашій землі. Всі ті злочини, руйнування, покалічені людські долі та назавжди втрачені життя наших воїнів-охоронців та звичайний простих людей – все це назавжди закарбовано в даній кінокартині, та покаже кожному, хто ще сумнівається в найжорстокіших намірах окупанта, що вони – воістину пекельне зло. Відвідавши особисто зону бойових дій, познайомившись з воїнами на передових позиціях, відвідавши найнебезпечніші ділянки фронту разом з головним командувачем української держави, режисер кінофільму намагається передати кожну секунду запеклої боротьби добра та пекельного зла через екрани, аби кожна людина розуміла, що там відбувається насправді. Ні краплі вигадок, домислів чи замовчування справ, все як є, весь відеоматеріал об’єднаний в дійсно трагічну та важку кінокартину. Та на жаль, український народ бачить цю жахливу картину не лише на екранах телевізора, а особисто на власні очі. Дізнайтесь, що насправді приховує в собі війна. Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Суперсила (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий