Головна » Фільми Нетфлікс українською » Таємниці таунхауса / Townhouse Confidential

Таємниці таунхауса дивитись онлайн

Townhouse Confidential
6.0
 • Рік виходу: 2023 / 1 год 30 хв / 12+
 • Жанр: комедія, романтичний
 • Країна: США
 • Режисер: Patrick Perez Vidauri
 • В ролях: Samantha Simone, Lee Chrisman, Ernest Pierce, Russell Sperberg, Georgia Kate Haege, Allison Wick, Al Linea, Jonas Barranca, Brittany Bennett, Денні Болеро, Джозеф Д'онофріо
Дуже цікава та захоплююча комедійна картина, в центрі якої загадкові мешканці нового багатоквартирного будинку, кожен з яких сповнений своїх таємниць та секретів. Коли в такому великому будинку хоча б одна людина дізнається секрет іншої, через день-два вся будівля знає його. Дуже важко приховати від пильного ока свого сусіда якісь секрети. Та чи це головне?
Дивитись трейлер.
(1 гол.)

Фільм Таємниці таунхауса (2023) дивитись онлайн українською:

Весела та наповнена комедійними мотивами кінокартина подарує вам справжні радісні емоції. Головні герої кінофільму – мешканці доволі незвичного будинку. Абсолютно несхожі категорії жителів залежно вік віку, статі, власних захоплень, страхів, знань, політичних та релігійних поглядів, професій та виховання зараз проживають під одним спільним дахом. А це ох як непросто. Коли стикаються між собою такі кардинально різні світи – досить важко знайти спільну мову. В додачу до цього виявляється, що багато хто з постійних мешканців має за спиною цілу купу секретів та таємниць, котрі приховує від своїх сусідів. Невже реально зберегти свої потаємні бажання в такому насиченому людьми місці проживання? Як тільки один герой відкриває особисту таємницю, через день всі мешканці її вже знають. Так працюють люди, по-іншому бути просто не може. Та невдовзі через постійні сварки та непорозуміння жителі налаштовуються один проти одного. Чи вдасться головним героям вберегти свої дружні відносини чи вони вже приречені на знищення? Пориньте в справжню атмосферу буденності простих людей, котрі вимушені жити в одному приміщенні із малознайомими товаришами, разом з центральними персонажами цієї емоційної кінокартини. Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Таємниці таунхауса (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий