Головна » Фільми Нетфлікс українською » Травень, грудень / May December

Травень, грудень дивитись онлайн

May December
6.9
 • Рік виходу: 2023 / 1 год 57 хв / 16+
 • Жанр: драма, романтичний, комедія
 • Країна: США
 • Режисер: Тодд Гейнс
 • В ролях: Наталі Портман, Chris Tenzis, Чарльз Мелтон, Джуліанна Мур, Андреа Франкл, Gabriel Chung, Mikenzie Taylor, Jocelyn Shelfo, Elizabeth Yu, Mike Lopez, Joan Reilly, Д.В. Моффетт
Таємнича та захоплююча історія кохання між дорослою вчителькою та старшокласником, котра заставляє повірити в справжню любов, перед якою немає ніяких перешкод. Незважаючи на критику з боку знайомих, співробітників та навіть найближчих родичів, головні герої ставлять свої почуття вище за думку інших людей. Живуть на насолоджуються справжнім подружнім життям всупереч усім.
Дивитись трейлер.
(4 гол.)

Фільм Травень, грудень (2023) дивитись онлайн українською:

Однокласники завжди будуть тебе осуджувати, якщо ти зустрічаєшся з кимось, хто старше за тебе. А якщо цей роман між вчителькою та твоїм однокласником – це просто тема номер один на найближчі роки навчання. Але перед справжнім коханням немає ніяких перешкод. Ні вікових, ні расових, ні фізичних. Саме цих принципів притримуються головні герої кінокартини, котрі більше 20 років живуть найщасливішим подружнім життям та мають чудових діточок. Вони стають яскравим прикладом для всіх, хто соромиться показувати свої справжні почуття через якісь неважливі на те відмінності від інших. Ця історія кохання притягує безліч зацікавлених сердець і одна компанія виявляє інтерес до створення фільму про цих двох закоханих. Для того, аби пізнати краще головну героїню майбутнього кіно, актриса, котра має її зіграти, хоче ближче познайомитись з побутом та сферою життя героїв. Але ніхто з учасників навіть не здогадується чим може обернутися ця затія. З кожним днем дівчина по-новому бачить такий важкий і різносторонній характер Грейсі, починає розуміти мову її жестів та почуттів. Чи справді молода актриса має намір просто краще розгледіти головних героїв чи в неї якісь інші плани на цю закохану парочку. Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Травень, грудень (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий