Вбивця дивитись онлайн

The Killer
7.4
 • Рік виходу: 2023 / 1 год 58 хв / 16+
 • Жанр: екшн, кримінальний, драма, детектив, трилер, пригоди
 • Країна: США
 • Режисер: Девід Фінчер
 • В ролях: Майкл Фассбендер, Тільда Свінтон, Чарльз Парнелл, Ерлісс Говард, Керрі О'меллі, Sophie Charlotte, Emiliano Pernía, Gabriel Polanco, Monika Gossmann, Сала Бейкер, Ендре Хулс, Bernard Bygott
Історія загадкового та досить специфічного найманого вбивці, котрий знаходиться на завданні у Парижі. В одну мить замовлення, що мав виконати головний герой перевертається з ніг на голову, а сам виконавець стає чи не справжньою мішенню. Пізніше персонаж особисто вирішує знайти та поквитатися із замовниками, котрі піддали його життя смертельній небезпеці.
Дивитись трейлер.
(4 гол.)

Фільм Вбивця (2023) дивитись онлайн українською:

В центрі сюжету головний герой всесвітньо відомий найманий вбивця, який протягом багатьох років безперешкодно та відмінно виконує будь-яке покладене на нього завдання по ліквідації жертви. Ні разу не зустрічаючись із перешкодами, котрі б могли завадити ідеальному виконанню задач, вбивця був справжнім професіоналом серед своїх. Та одного разу, неочікувано насамперед для центрального персонажа, його чергове завдання знаходиться на реальній межі зриву. Прибувши до місця виконання, Парижу, чоловік вислідкувавши замовлену жертву береться до роботи. Але сам потрапляє в пастку, яку заздалегідь для нього була заготовано. Абсолютно збитий з пантелику кіллер сам стає мішенню. З останніх сил, завдяки лише своїм навичкам та вмінням, напрацьованим за стільки років роботи, хлопець виходить сухим із води. Дана ситуація не залишається осторонь, бо невдовзі чоловік вирішує самотужки віднайти першочергового замовника справи, котра ледве не лишила його життя та покарати винних. Чи зможе чолов’яга самостійно досягнути таку, на перший погляд недосяжну ціль? Пориньте в справжню атмосферу ризикованої та сповненої небезпек гри на виживання разом із основним героєм кінокартини. Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Вбивця (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий