Головна » Фільми Нетфлікс українською » Вбивство у «Східному експресі» / Murder on the Orient Express

Вбивство у «Східному експресі» дивитись онлайн

Murder on the Orient Express
6.5
 • Рік виходу: 2017 / 1 год 54 хв / 16+
 • Жанр: кримінальний, драма, детектив
 • Країна: США, Велика Британія, Мальта, Франція, Канада, Нова Зеландія
 • Режисер: Кеннет Брана
 • В ролях: Paapa Essiedu, Yassine Zeroual, Asan N'Jie, Michael Rouse, Кеннет Брана, Елліот Леві, David Annen, Джозеф Лонг, Andy Apollo, Hadley Fraser, Дейзі Рідлі
Воістину захоплююча та неперевершена кінокартина перенесе вас в таємничу подорож групи людей, котрі за загадкових обставин опиняються підозрюваними в нещодавньому злочині. Тепер необхідно знайти людину, котра особисто зможе швидко і якісно розплутати павутину загадкових подій, що сталися із головними героями. Чи зможе персонаж самостійно вирішити справу?
Дивитись трейлер.
(1 гол.)

Фільм Вбивство у «Східному експресі» (2017) дивитись онлайн українською:

В самому епіцентрі сюжету історія загадкового злочину, котрий спіткав головних героїв на їх життєвому шляху. Нещодавно запланована поїздка обертається для пасажирів неочікуваною подією, яка тепер пов’язує їх всіх між собою. Відправившись в пригоду на одному із найрозкішніших експресів країни, пасажири навіть не підозрювали чим обернеться для всіх дана поїздка. Вже на самому початку руху поїзда починається ціла низка незвичних та часом загадкових випадків, котрі змушують усіх членів потягу нервувати та замислюватись над кожним своїм кроком. В певний період часу дещо воістину незрозуміле відбувається в одному із вагонів. Тільки-но скоєний злочин тягне за собою величезну купу інших негативних наслідків і об’єднує групу пасажирів, в незалежності від їхніх бажань та потреб, у єдину групу підозрюваних. Але що саме сталося і хто в цьому замішаний має дослідити істинний знавець цієї справи, людина, котра знає всі надважливі тонкощі й унікальності цього процесу. Один із центральних персонажів чи не найкраще підходить на цю роль. Чи вдасться персонажу чітко і безпомилково організувати правильний план для подальших дій кожного героя, аби розплутати дану загадкову павутину дивних подій? Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Вбивство у «Східному експресі» (2017) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий