Всередині дивитись онлайн

Inside
5.5
 • Рік виходу: 2023 / 1 год 45 хв / 16+
 • Жанр: драма, трилер
 • Країна: Велика Британія, Німеччина, Бельгія, Швейцарія, Греція
 • Режисер: Vasilis Katsoupis
 • В ролях: Віллем Дефо, Джин Бервутс, Eliza Stuyck, Andrew Blumenthal, Vincent Eaton, Daniel White, Josia Krug, Cornelia Buch, Ava von Voigt
Чим розкішніша квартира, тим більше вона притягує до себе злодіїв. Але не завжди все йде по їхньому плану. В даному фільмі шахрай сам опиняється загнаним у глухий кут, оскільки дивним чином залишається повністю ізольованим в закритих апартаментах Мангеттену. Чи вдасться йому звідти втекти живим та неушкодженим, доки господарі ще не повернулися назад?
Дивитись трейлер.
(2 гол.)

Фільм Всередині (2023) дивитись онлайн українською:

Прекрасна кінокартина з гострими сюжетними лініями подарує вам незабутні та яскраві емоції справжнього криміналу. В центрі фільму постають злодії, котрі неймовірним способом опиняються повністю замкненими в квартирі, яку вони мали намір пограбувати. Після багатьох попередніх дрібних злочинів, команда шахраїв вирішує спіймати рибку по крупніше. Але щось пішло не за планом. Під час злому чергового замку введений код допуску виявляється хибним та блокує майже всю розумну систему будинку. Чи вдасться їм звідти втікти, якщо ланцюг безпеки та охорони не відповідає? Вистачить їм знань та навичок, а головне – часу, на те, щоб покинути територію апартаментів до того, як про них довідаються власники. Вміння працювати в екстремальних умовах їм не нове, але коли на кону стоять життя – час іде не на їхню користь. В умовах такої несподіваної для себе ситуації вони об’єднуються задля спільної мети – вижити та вибратись з квартири. Емоції страху, розгубленості, переживань та незнання, що чекає далі, загартовують злодіїв на те, щоб якнайшвидше покинути будівлю. Пориньте в атмосферу напруженості та шквалу емоцій головних героїв, які задля порятунку підуть на все. Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Всередині (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий