Головна » Фільми Нетфлікс українською » Загублені / Tel Aviv Beirut

Загублені дивитись онлайн

Tel Aviv Beirut
6.1
 • Рік виходу: 2023 / 1 год 56 хв / 16+
 • Жанр: драма, історичний
 • Країна: Кіпр, Франція, Німеччина
 • Режисер: Michale Boganim
 • В ролях: Zalfa Seurat, Сара Адлер, Shlomi Elkabetz, Younes Bouab, Софіа Ессаїді, Maayane Elfassy Boganim, Serena Minassian, Amit Shushani, Talia Maidenberg, Avishai Cohen
Надзвичайно емоційна та сповнена переживань історія життя двох сімей по різні сторони кордону під час великої війни. Сповнені болю та трагедій життя головних героїв переплітаються між собою в цій тяжкій картині. В центрі кінокартини ізраїльсько-ліванський конфлікт, котрий бере свій початок ще в далекому 1982 році. Пориньте в історію спасіння разом з головними героями.
Дивитись трейлер.
(1 гол.)

Фільм Загублені (2023) дивитись онлайн українською:

В центрі незвичайної кінокартини справжня захоплююча та істинно тяжка доля двох сімей, чиї шляхи подібні одною бідою – збройним конфліктом Ізраїлю та Лівану. Фільм перенесе вас в далекий 1982 рік, в самий розквіт конфлікту інтересів між двома країнами. Головні герої, рятуючись від тієї біди, котра несподівано прийшла на поріг їхнього дому, вирушають в нескінченну та невідому для себе подорож, невідомо куди і чи на довго, головна ціль якої - врятуватись, вижити та зберегти свої життя. Дві абсолютно різні, не пов’язані між собою сюжетні лінії, таких кардинально відмінних народів та країн поєднуються поміж собою тонкою ниткою через наявність спільного ворога. Важка історія порятунку звичайних родин, котрі знаходяться по різні боки кордону. Життя вирішує об’єднати та пов’язати ці два шляхи між собою, але для чого? Через деякий час дороги цих обох родин переплітаються знову, але вже в зовсім іншому руслі. Дві молоді дівчини об’єднуються разом задля досягнення спільної для них мети. Пориньте в цікаву та напружену атмосферу втечі, що створила цю реальну історію виживання людей, від навислої над їх життями трагедією пліч-о-пліч з головними героями картини. Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Загублені (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий