Замкнена дивитись онлайн

Locked In
5.1
 • Рік виходу: 2023 / 1 год 36 хв / 16+
 • Жанр: жахи, детектив, трилер
 • Країна: США, Велика Британія, Франція
 • Режисер: Nour Wazzi
 • В ролях: Фамке Янсен, Анна Фріл, Фінн Коул, Rose Williams, Алекс Гесселл, Guy Robbins, Luke Simon Roberts, Sam Lockwood, Cain Aiden, Robbie Main
Таємнича історія головної героїні на ім’я Ліна, котра ніяк не може знайти спільну мову з матір’ю свого чоловіка. Тікаючи від особистих проблем, котрі відбуваються з нею вдома, вона наступає на інші граблі та поповнює запас нових проблем, котрі відбувається і за межами родинного гнізда. Що для неї тепер важливіше, родина чи миттєва інтрижка на стороні?
Дивитись трейлер.
(3 гол.)

Фільм Замкнена (2023) дивитись онлайн українською:

В одній із палат місцевої лікарні лежить невідома жінка, вродлива, молода, з прекрасними щирими очима. Нещодавно вона потрапила в лікарню з великою кількістю важких травм. Через шок впала в кому, та ніяк не може прийти до тями. Молода медсестра, котра обслуговує цю пацієнтку помічає, що тіло дівчини вкрите слідами справжнього насилля та рукоприкладства, шрамами, синцями та побоями. Але хто залишив ці страшні та болючі сліди, навіщо бити тендітну дівчинку? Зацікавлена медична працівниця власними силами намагається дізнатися причину та які саме фактори могли призвести до цього. Почавши таємне розслідування лікар навряд чи розуміла майбутні наслідки. Через деякий час вона вже мала певну інформацію щодо потерпілої. Постійні проблеми в подружньому житті, цькування зі сторони матері чоловіка, незрозумілі події на роботі змушують головну героїню піддатися силі цих негараздів. Несподівано для себе вона розпочинає миттєву інтрижку на стороні. Та невже це єдиний вихід із ситуації? Адже будь-яка дія в близькому чи далекому майбутньому беззаперечно нестиме свої наслідки. На жаль, Ліна настільки була заклопотана втечею від домашніх проблем, що навіть не задумувалась над тим, які насправді вони можуть бути. Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Замкнена (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий