Головна » Фільми Нетфлікс українською » Заручник часу / Confidential Informant

Заручник часу дивитись онлайн

Confidential Informant
4.2
 • Рік виходу: 2023 / 1 год 28 хв / 16+
 • Жанр: трилер, екшн, детектив
 • Країна: США
 • Режисер: Michael Oblowitz
 • В ролях: Andrea Abreu, Кейт Босворт, Діанна Камачо, Джон Кассіні, Мел Ґібсон, Manny Hernández, Michael Kaycheck, Shaquan Lewis, Джон Ліндстрем
Головний герой, досить відомий детектив, котрий зараз знаходиться в дуже важкому періоді свого життя, намагається самотужки вирішити свою майбутню долю. Головне бажання чоловіка зараз спокійно піти у довгоочікувану службову відставку, але він вирішує зробити це по-своєму. Чи готовий чоловік до майбутніх непередбачуваних наслідків, котрі можуть виникнути після його рішення?
Дивитись трейлер.
(2 гол.)

Фільм Заручник часу (2023) дивитись онлайн українською:

В самому епіцентрі незвичайної кінокартини історія достатньо важкої долі, котра спіткала головного героя. Успішний, популярний, відомий на все місто детектив має наміри нарешті піти у заслужену, довгоочікувану та таку необхідну службову відставку від роботи. Але чоловік по-своєму вирішує здійснити цей задум. Побудувавши власний майбутній план дій, він самотужки намагається досягнути тієї цілі, котру нещодавно для себе поставив. Та все виявляється не так просто й легко, як він собі цього очікував. Несподівано на його шляху до мрії виникають непередбачувані обставини й події, котрі абсолютно не вписуються у план. Та чи зможе він власноруч протистояти новим перешкодам, покаже лише час. Дорогою свого нещодавно придуманого сценарію чолов’яга стикається з ще більшими проблемами, котрі негативно впливають на його дії і можуть абсолютно повністю зірвати спеціальну операцію. Головний герой немає ні краплі наміру здаватися, а цілеспрямовано йде до переможного кінця. Пориньте в загадкову атмосферу справжнього кримінального таланту разом із центральними персонажами кінофільму та відчуйте реальні емоції та почуття кожного із учасників запеклої гри на виживання. Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Заручник часу (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий