Головна » Фільми Нетфлікс українською » Мадам дю Баррі / Жанна Дюбаррі / Jeanne du Barry

Мадам дю Баррі / Жанна Дюбаррі дивитись онлайн

Jeanne du Barry
6.7
 • Рік виходу: 2023 / 1 год 53 хв / 16+
 • Жанр: драма, історичний, біографія
 • Країна: Франція, Велика Британія, Бельгія
 • Режисер: Маївенн
 • В ролях: Маївенн, Джонні Депп, Benjamin Lavernhe, Мельвіль Пупо, Робен Ренуччі, П'єр Рішар, Маріанн Басле, Паскаль Греггорі, Каролін Шаньоллю
Фільм перенесе вас у часи 18 століття на терени Франції. В центрі кінокартини простолюдинка, звичайна та вродлива дівчина Жанна. Користуючись своєю приємною зовнішністю, шармом та чарівністю спокусила не одного аристократа. Не зупиняючись надовго з одним, вона швидко підкрадається аж до самої правлячої верхівки суспільства – Людовіка ХV. Чи вдасться їй з такою ж легкістю задурманити голову самому королю?
Дивитись трейлер.
(7 гол.)

Фільм Мадам дю Баррі / Жанна Дюбаррі (2023) дивитись онлайн українською:

Бідна жінка з найнижчих кіл суспільства добивається небачених висот. За короткий термін від служниці вона перетворюється майже в найріднішу людину для самого Людовіка XV. Чим же головна героїня заслужила такий цілунок долі? Маючи за спиною лише вродливу зовнішність, краплю шарму та чарівності дівчина звабила не один десяток високопоставлених чоловіків. Про неї завжди ходили чутки, а місцеві жителі складали легенди, адже як проста дівчина може добитись такого визнання за справді недовгий час? Жанна стала найбільш обговорюваною особистістю королівства. Але близьким до його величності особам та його вірним друзям не подобається ні жінка, ні її негативний вплив на короля. По оповідкам, які ходять по місту багато хто здогадується, що Людовік – не єдина мішень Жанни. Окрім нього в неї є ще як мінімум двоє близьких до її серця людей – граф дю Баррі, та маршал Рішельє. Як юна леді зможе вийти сухою із води, коли король дізнається про красуню всю правду? Даний кінофільм це справжня історія про жінку, котра не маючи нічого за плечима сама пройшла цей важкий шлях невизнання та дійшла до самих верхівок громади. Але заради чого все це було та якою ціною? Пориньте в насичений пристрастями та запалом емоцій історичний фільм разом з головними героями. Дивитись новий фільм компанії Нетфлікс Мадам дю Баррі / Жанна Дюбаррі (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та у високій якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий