Головна » Серіали » КУБРА / Kübra

КУБРА дивитись онлайн

Дивитись трейлер.
 • Ориг. назва: Kübra / 16+
 • Жанр: трилер, драма
 • Країна: Туреччина
 • В ролях: Чагатай Улусой, Асліхан Малбора, Ахсен Ероглу, Назан Кесал, Джіхан Талай, Онур Юнсал, Айтек Шаян, Ахмет Мумтаз Тайлан, Меріч Ракалар, Деніз Ишин, Мехмет Чагри Читанак
Молодий чоловік отримує на смартфон дивні текстові повідомлення, які містять інформацію про події, що потім справді трапляються. Спочатку він вважає це збігом, але коли точність передбачень зростає, стає вкрай стурбованим. Невідомий відправник ніби знає наперед, що чекає на героя та його близьких. Намагаючись розібратися, він проводить розслідування, але всі спроби марні. Коли одне з передбачень збувається трагічно, герой розуміє, що має справу з чимось надприродним і небезпечним.
(2 гол.)

Серіал КУБРА всі серії українською
Молодий чоловік веде спокійне життя у своєму тихому передмісті, поки одного разу не починає отримувати дивні текстові повідомлення. Вони містять інформацію про події, які згодом справді трапляються. Спочатку хлопець списує це на випадковий збіг обставин, але коли точність передбачень зростає, він стає стурбованим. Невідомий відправник ніби знає наперед, що чекає на нього та його близьких. Намагаючись розібратись у ситуації, герой починає власне розслідування. Він шукає будь-які зачіпки, що могли б пролити світло на джерело цих таємничих повідомлень. Однак усі спроби виявляються марними. Вкрай стривожений, герой вирішує попередити про загрози своїх рідних. Та несподівано одне з передбачень збувається трагічним чином. Тепер він розуміє, що має справу з чимось надприродним та небезпечним. Переслідуваний страхом за свою сім'ю, він намагається випередити наступні події, керуючись підказками з повідомлень. Однак невідомий відправник немов знущається з нього, кидаючи все нові виклики. Не забудьте поділитися з друзями місцем, де ви дивилися всі серії серіалу КУБРА (2024) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та в високій hd якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий