Головна » Серіали » Малліґан / Малліган / Mulligan

Малліґан / Малліган дивитись онлайн

Дивитись трейлер.
 • Ориг. назва: Mulligan / 13+
 • Жанр: мультфільм, фантастика, комедія
 • Країна: США
 • В ролях: Нат Факсон, Дана Карві, Тіна Фей, Філ Ламарр, Сем Річардсон, Кріссі Тейґен, Ронні Чєн, Рейчел Дратч, Айо Едебірі, Деніел Редкліфф, Кевін Майкл Річардсон, Токс Олаґундоє
Бостонський будівельник Метті Малліган стає національним героєм під час інопланетного вторгнення і обирається президентом США. Він має виправдати очікування народу, але його погляди розходяться з опозиційною лідеркою Люсі Суон. Між ними палке протистояння, але вони усвідомлюють взаємний потяг, від якого с кожним днем все важче опиратись.
(3 гол.)

Серіал Малліґан / Малліган всі серії українською
Головний герой – Метті Малліган, звичайний будівельник з передмістя Бостона, несподівано стає національним героєм після подвигу під час інопланетного вторгнення. Його популярність стрімко зростає, і незабаром він обирається президентом Сполучених Штатів. На цій посаді Метті зіштовхується з складними виборами. З одного боку, він хоче виправдати очікування народу, який покладає на нього великі сподівання. З іншого боку, він усвідомлює, що його погляди на розвиток країни суттєво розходяться з позицією Люсі Суон, лідера опозиції. Вони обидка – повні протилежності. Якщо він проста і пряма людина, то вона розумна та амбіційна жінка. Метті вірить у традиційні цінності, Люсі – прихильниця прогресивних ідей. Незважаючи на свої розбіжності, суперники не можуть не визнати, що їх тягне одне до одного. Однак ці стосунки приречені із самого початку. Їхня любов не може бути відкритою, і персонажі змушені приховувати свої почуття. Тим часом країна стоїть на порозі громадянської війни. Прихильники Метті та Люсі готові боротися один з одним, щоб захистити свої переконання. Президентові доведеться знайти спосіб об'єднати країну та запобігти пролиттю крові. Але чи зможе він це зробити, якщо його власне серце розривається навпіл? Не забудьте поділитися з друзями місцем, де ви дивилися всі серії серіалу Малліґан / Малліган (2023) українською онлайн, абсолютно безкоштовно та в високій hd якості!
Залишити відгук
Відгуки (0)
 • Смайли та люди
  Тварини та природа
  Їжа та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
Клікніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий